Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztények, erről mi a...

Keresztények, erről mi a véleményetek? Csak egy kép.

Figyelt kérdés

[link]


hol van itt a logika?



problem?


2011. okt. 9. 18:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Valóban nem kényszerít, a lényeg, hogy csak és kizárólag magadat hibáztathatod, mert te döntöttél úgy, hogy oda akarsz kerülni. Ő semmiben sem hibás, akár létezik, akár nem :) Valószínűbb, hogy nem...
2011. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
a kép félig betölt aztán megszakad a kapcsolat
2011. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
71%
Szabad akaratból beugorhatsz a metró elé, de attól még halálra gázol. Problem?
2011. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

hol van itt akkor a szabad akarat?

ez olyan, hogy azt mondom neked hogy bármit csinálhatsz, de ha olyat csinálsz, ami nekem nem tetszik, akkor megbüntetlek érte. tehát tulajdonképpen csak azt csinálhatod szabadon, büntetlenül, ami nekem tetszik..

2011. okt. 9. 18:59
 5/37 anonim ***** válasza:
87%
Szabad akaratból dönthetsz, hogy Istent választod az ő igáival, és jutalmaival együtt, vagy elveted Istent. A pokol Isten hiánya.
2011. okt. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
7%

Azt hittem, hogy olyan kép lesz, ami például Istent hetedik nap reggel ábrázolja:

[link]


A tiéd szerintem gyenge trollkodás.

2011. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
40%

gyakorivalasz2


Tényleg gyenge a kérdezőé, de a tiéden kifeküdtem. :D

2011. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

"hol van itt akkor a szabad akarat?

ez olyan, hogy azt mondom neked hogy bármit csinálhatsz, de ha olyat csinálsz, ami nekem nem tetszik, akkor megbüntetlek érte. tehát tulajdonképpen csak azt csinálhatod szabadon, büntetlenül, ami nekem tetszik.."


- Ez hülyeség. Ha szabad a vágyam, szabadon döntök, akkor van szabad akarat. Pont, ennyi kell hozzá. Hogy igazságos-e így, az más kérdés, de a felvetésed kevés a cáfolathoz. (meg eléggé régi is)

2011. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

formailag: nagyon rossz kép (tartalmilag Achillész jól elemezte)

ilyenkor egy kicsit megértem a muszlimokat, az ábrázolás -tiltásaikkal. Amikor gyönyörű műemlékeinkről leverték a freskókat,azt nem. brbrrr. Pontosabban "csak" a szemeket, gyors munka volt. Valaki megjegyezte szellemesen: bosszúból mi meg megyünk , és arabeszkjeikre szemeket rajzolunk:)))

-a.a

2011. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
A szabad akarat szabad ítélethozást jelent...
2011. okt. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!