Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Megkaptatok e a valaszokat,...

Megkaptatok e a valaszokat, velemenyem szerint az elet legfontosabb kerdeseire? 1.2. Miert elunk? Van e az eletnek CEL ja? Ha igen, melyek az? 3. Miert hallunk meg?

Figyelt kérdés

Kerdeseimre, megkernelek, hogy emberi szavakal valaszoljatok !

Nincs szuksegem " predikaciok " lemasolasara es ide beirasara, mert a " predikaciokat " en is el tudom olvasni az internetrol !

Sajat gondolatok erdekelnek !

Nem masoknak a " megragot " es azutan atvett es " lenyelt " gondolatokra vagyok kivancsi !

Szeretnem tudni, hogy tik, sajat eszmetek / sajat gondolkozasotok alapjan, hogy valaszoltok a fent feltett kerdesekre ?


Elore kosszonom szepen valaszotokat !


2012. febr. 3. 07:32
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:

A kerdes nem jelent meg jol ! Javitok :

1.Miert elunk?

2.Van e az eletnek CEL ja? Ha igen, melyek az?

3. Miert hallunk meg?

2012. febr. 3. 07:35
 2/44 anonim ***** válasza:
26%

1. Mert megszülettünk.

2. ???????????

3. Mert megszülettünk.

2012. febr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

KOsszzzzzzzzzzzzzzzz

ha ha ha

2012. febr. 3. 08:02
 4/44 anonim ***** válasza:
A válaszomat NEM viccnek gondoltam!!!!
2012. febr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

BOCS !

ebben az esetben, akkor nem ertem !

mi van avval, hogy megszuletunk ?

az allatok is megszuletnek !


ez lenne az elet CEL ja, hogy megszuletunk es ezert kell eljunk ?

hat ez, egy eleg " szomoru " CEL, ha, nevezhetem e cel nek ! ?


ennyi lenne minden ? megszuletunk ! kell elnunk ! ?

nekem, ez nem eleg !

nem szeretem e vilagot es nem akkarom elfoggadni, hogy ennyi lenne csak, az elet celja !

remelem, tobb ennyinel !

2012. febr. 3. 08:20
 6/44 anonim ***** válasza:

z emberek semmiben sme különböznek az állatoktól, ugyanúgy megszületnek és meghalnak, közben meg élnek, szaporodnak.


Ha igy érted, akkor semmi célja sincs az életnek, az esetleges cél az egyén számára lehet csak cél, egyetemesen értve semmi célja sem lehet az emberiségnek.

2012. febr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

1, Mert a világ teremtője és ura életet ad nekem. Minden tőle van és csodálatos ez nekem!


2, Az élet célja Isten akarata szerint élve örök élet elfogadása által az örökkön örökké élővel örökké élni, amit ajándékba ad az Úr.


3, Éppúgy, ahogy a halál is, mint az özönvíz vagy Sodoma esetében Istenben egybe van az általunk felfoghatatlan szeretet és az igazság egyben. Ő ítél is, még ha ez az embernek sok esetben elfogadhatatlan. Ő a világ tulajdonosa, ura, ki teremtett mindent. Joga van ítéletét végrehajtani, legfőképpen miután meg is ígérte ezt.

A halállal látom ígéretének beteljesülését, mert a bűn zsoldja a halál.

De aki hisz az ő egyszülött fiának nevében, ha meg is hal, él.

2012. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Igaza van !

Semmi kulombseg nincs mostan a mi eletunk es az allatok elete kozot, mindaketonk meghalunk !


De, vajon, csak ennyi az elet ?

Mind gondolkodo teremtmeny, el tudja mindezt foggadni ?

hogy az eletnek nincs cel ja ?

Lehet igy elni ? cel nelkul ?

Varni a megoregedest, betegseget, nyomorgast es a hallalt veglegesen ?


Az allatok, nem gondolkodo teremtmenyek, azert is, gondolom, elfogadjak a hallalt !


On eltudja mindezt foggadni ?

Hogy egy fa, egy teknosbeka , stb ek, tobb mind 100 eveket elnek !

Meg mik, gondolkodo teremtmenyek, csak keserves 70 - 80 evet atlagban ! ...


Igasagos e ez ?


Velemenyem szerint, nem igasagos es nem is tudom elfoggadni, hogy csak arra szuletem volna, hogy majd eltunjek / meghaljak, miutan nyomorgos eletet eltem

2012. febr. 3. 08:30
 9/44 A kérdező kommentje:

6 / 8 nak,


Megertetetm, Isten adja az eletet.


Mi a csoda e eletben ? a nyomorgas ? es a nyomorgas utan a hallal ?


Mindenkinek Orok eletett ad az Ur ? Vagy, mit kell tennie egy embernek , hogy Orok elettet kapjon ?


Nem ertem az elet cel jat vizsgalva, mi koze van mindehez, az Isten iteletenek ?


A hallal, Isten beteljesedes lenne e ?

Azert teremtett a SZERETETT / Teremto , hogy majd meghaljak ? ez lenne e az Isten akkarata ?


Mit jelent hinni a Fia neveben ?

en, hiszek Istenben, Atyamban, Teremtomben, de mit jelent, hinni Jezus neveben ?

2012. febr. 3. 08:41
 10/44 anonim ***** válasza:
67%

AZért élünk mert még nem haltunk meg és mert szüleink védekezés nélkül szexeltek.


Az élet célja maga az élet. HA örökké élnénk nem tudnánk értékelni van aki kap 2 nap szabit és már azt se tudja mihez kezdjen magával. MEg különben is ha örökké élnénk a legjobb dolgokat mint evés, szex ,alvás nem csinálnánk. Mert ezeket csak az élet fenntartása miatt csináljuk.


Azért halunk meg nehogy itt nyomorogjunk 20 milliárdan.

2012. febr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!