Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ateisták lehet kezdeni :D egy...

Ateisták lehet kezdeni :D egy hívő keresztény mért nincs igazam?

Figyelt kérdés
látod a gondolataidat? nem akkor az sincsen? Láttad a történelmet? nem akkor az sincsen? láttad a holdra szállást ott voltál? nem akkor az sincsen? Láttad a hitet melyet az emberek táplálnak? igen akkor azt nem kell tönkretenni mert abban amiben a világ 90% hisz nem kell szétszedni mert akár budhista keresztény muzulmán természeti vallás neki az kell neki, olyan mint nektek az a hit hogy nincs semmi "isteni" az ateista is hisz valamiben abban hogy nincs szóval ő is hívő
2012. febr. 16. 20:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 anonim ***** válasza:
83%
Mi az hogy isten? Határozd meg ezt a szót
2012. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/120 A kérdező kommentje:
az ki erőt ad reggel ha felkelsz ki kíséri napodat akivel akkor beszélek ha akarok és sose mondja azt hogy bocs most nem aki meg véd a bajtól (nem egyszer mentett meg) ez isten az örök egyetlen
2012. febr. 16. 21:22
 3/120 anonim ***** válasza:
91%
Az én véleményem szerint minden egyes dolog amibe hinni előre segít van értelme mert minden embernek más a kellő löketet ahhoz megtalálja a saját boldogságát.
2012. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/120 anonim ***** válasza:
82%

"látod a gondolataidat? nem akkor az sincsen? "


Igen, megfelelő műszerekkel lehet mérni az idegrendszeri aktivitást, valamint az idegsejtek közötti kommunikáció, neurotranszmitterek, stb. kutatása is elég jól áll.


"Láttad a történelmet? nem akkor az sincsen?"


Tegyünk különbséget a dokumentáció és a mesélés között.


"igen akkor azt nem kell tönkretenni mert abban amiben a világ 90% hisz"


No és mi lenne az, hogy a Föld mégiscsak gömbölyded?


"az ateista is hisz valamiben"


Ha hisz valamiben, akkor nem ateista.

2012. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/120 anonim ***** válasza:
85%

"az ki erőt ad reggel ha felkelsz "


Az erőt a vacsorám adja,amit reggelre feldolgoz a szervezetem!

2012. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/120 anonim ***** válasza:
79%

"az ki erőt ad reggel ha felkelsz"


Az erőt ehhez a folyamathoz a sejtekben oxidálódó szénhidrátok adják, és nem valaki.

2012. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/120 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom neked ezt a könyvet:

[link]

Olvasd át, csak úgy érdekesség képpen. :)

2012. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/120 A kérdező kommentje:
Jó mondjátok meg mért nincs erre vagyok kiváncsi ha tényleg van konkrét dolog ami bizonyítja akkor elhiszem:D
2012. febr. 16. 21:44
 9/120 anonim ***** válasza:
100%

NEm hiszem,hogy a világ 90%-a a te istenedbe hisz. Azt se hogy a 90% egyentalán hisz istenbe kicsit fejből kapott számnak tűnik. Ha én elhitetem a világ 90%-ával,hogy én vagyok a télapó akkor igazam lesz?


Igen látom a gondolataimat (belső)hang vagy kép formájába. NEm láttam a történelmet. Kimondta,hogy 100%-osan az ami a töri könyvbe le van írva?


Tényleg sose mondja azt,hogy bocs most nem mert hozzám se szólt tökéletes beszélgető partner igazad lehet, Megmenteni se nagyon mentett meg. Vagy titokba teszi akkor meg mibe legyek biztos hogy ő volt?

2012. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/120 A kérdező kommentje:
nem azt írtam hogy istenbe hisz mindenki hanem azt hogy a világ 90 % hívő hisz valamiben vagy valakiben
2012. febr. 16. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!