Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nem fordul föl ettől a gyomrotok?

Nem fordul föl ettől a gyomrotok?

Figyelt kérdés

Mitt Romney ateista apósát - aki egyébként tudós - halála után megkeresztelte.


[link]


[link]


Magyarul ezen kívül nincs cikk róla, csak angolul:

[link]


Egyszerűen ezt undorítónak tartom, és elfogadhatatlannak, hogy a 21. században az ún. fejlett nyugaton ilyen előfordul. Mit szóltok hozzá?



2012. aug. 8. 12:32
1 2 3 4
 1/31 hollófernyiges ***** válasza:
86%
Szerintem inkább szórakoztató. Kb akkora a jelentősége mintha a kutyáját vagy az autóját keresztelné meg. Pláne mormonnak.
2012. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég nagy pofátlanság, hogy nem tartotta tiszteletben a másik döntését.
2012. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Az apósnak tök mindegy már utólag. A keresztelésnek élő ember számára van jelentősége. Ez olyan mintha imádkozna a lelki üdvéért. Aki életében nem döntött Isten mellett, az halála után már lekésett róla.
2012. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Antimod ***** válasza:
64%

"A keresztelésnek élő ember számára van jelentősége."


Vagy még akkor sincs, az a lényeg, az após milyen életet élt.

Terjed a fundamentalizmus odaát is.

2012. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Azt tudtam, hogy tele van az USA ilyen agyament fundamentalistákkal, na de ez...
2012. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 intrepid ***** válasza:
58%
Meg lettem keresztelve, hittanra nem jártam, idősgondozó vagyok, miattuk nagyon sok istentiszteletet végignéztem. Nem fogott meg. Viszont a templomok szépsége, méltósága az tetszik. Ha valahol járok, be szoktam menni a templomba is. Viszont imádok káromkodni is.
2012. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem is akkora probléma, de ott van például Paul Hill esete. Ő egy pap volt, aki meggyilkolt egy abortuszklinikán dolgozó orvost és az asszisztensét, mert abortuszklinikán dolgoztak. Az, hogy nyakon öntenek vízzel egy hullát, az inkább csak bosszantó, de hogy gyártják is a hullákat, na az a gyomorforgató. És sajnos ez nem egyedi eset
2012. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%
annál erősebb gyomrom van mint hogy felforduljon attól hogy egy idióta leöntötte valakinek a valamijét vízzel
2012. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a problémád.

Az orvosokat gyilkolós eset persze durva és tűrhetetlen.

De nem kellene úgy csinálni, hogy mindenki ilyen, aki nem ateista. Ez az egyik. A másik pedig, hogy elég naív dolog azt gondolni, hogy a 21. században világbéke van és mindenki értelmes, szereti a másikat.

Mellesleg azért mert valami fejlett és nyugodtan van, még viselekdhet állat módjára. Gondolom ezt te is tudod. Sajnos ilyen a világ. Hiába lesznek szuper gépem, talámányok, új kutatási eredmények. Mindegyik a másikon való uralkodására fogják felhasználni azok a ...

2012. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%

Figyelj: a halottnak már mindegy. Magasról letojja minden halott, hogy mi történik halála után.

Ha az az ember ettől alszik el nyugodtan este, tegye. Mint mondtam, rajta kívüls, senkit sem izgat.

2012. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!