Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokáig a teltség volt a...

Sokáig a teltség volt a norma, a társadalmilag elfogadott. Nem olyan régóta divat ez a (kóros) soványság. Vajon fordul majd ismét a kocka?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárt, mivel mindig változik a divat.

Sőt, szerintem már most is változott, olyan szempontból, hogy egyre elfogadottabb a telt alak is, sokan kifejezetten kampányolnak mellette.

26/L

2012. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már rég nem a kóros soványság a divat, hanem az egészséges alkat. Az, hogy vannak anorexiás emberek, teljesen más tészta. Attól még nem a gebeség a divat. Amúgy is, miért érdekel, milyen testalkat a divat, hacsak nem modellkedésből akarsz megélni? Az emberek a mindennapokban sokkal toleránsabbak a médiánál, és az ízlések is változóak, az egyik férfinak a vékony, a másiknak a telt nők jönnek be. Zsák a foltját úgyis megtalálja.
2012. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zeronibble ***** válasza:
Én kocka vagyok, és a teltek után is fordulok.
2012. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

A régi időkben a teltség a jólétet jelentette és a termékenységet.

Ma már a mértéktartás hiányát és az egységtelenséget.


Szerintem nehezen fog megváltozni ez az eltorzult Kóros soványság mánia.


Én nem hiszem hogy egyhamar átfordulhat vagy elfogadottabb lesz ha valaki nem az ideálok földi megtestesítője.


(de az tuti hogy sokkal jobbak a melleim mint a gebéké.)

:D


22/L

2012. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
" A kocka mindig fordul " - Bár a jelenlegi tényezőket nézve valószínűleg még egy terjengős ideig nem fog változni a divat ebből a szempontból. A sovány vagy legalább vékony és normál között levő test ideálja esztétikus szempontból erősen bevan gyökerezve ( öltözködési divat, filmek, média, fogyókúrák forradalma, stb. ) , ezért feltételezhetően a kocka nem fog rövid ídőn belül fordulni.
2012. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!