Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A biblia ír valamit a macskákr...

A biblia ír valamit a macskákrol? Magárol a házimacskára gondolok és nem a macskafajtákrol, mint oroszlán, leopárd, hiúz stb.

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 10:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
Már bocsika de az Ézsaiásban se az apostolok cselekedeteiben sem arról van szó amit itt megírtál kedves előttem szóló. De van egy bibliai ígéret az Ézsaiás könyvében, miszerint az újvilágban:" és a farkas együtt időzik majd a báránnyal, a leopárd is a gidával heveredik le, a borjú és a fiatal sörényes oroszlán meg a hízott állat mind együtt lesznek és egy kisfiú terelgeti őket. A tehén és a medve legelészni fognak, együtt heverednek le a kicsinyeik. Az oroszlán is szalmát fog enni, mint a bika...nem ártanak és nem pusztítanak sehol szent hegyemen, mert telve lesz a föld Isten ismeretével." Ézsaiás 11:6-9 versek. Kérlek nézz utána, mert ez biztos.
2012. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A házi macskáról nem olvastam pedig már többször elolvastam a Bibliát.
2012. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
A Biblia csak az Izrael, Egyiptom, Palesztina, meg az ezen a területen játszódó dolgokról ír. Amerika meg sincs benne említve, sőt hogy közelebbit említsek észak sincs (Norvégia,Skandinávia). Ez azért van mert emberek írták, hiába mondják, hogy Isten sugalmazására, ez egy kalap baromság. Aki elhiszi, az meg is érdemli, hogy hülyére vegyék.
2012. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#11-es! Az előtted szóló vagyok. Ok, én is furcsálltam, amit bemásoltam. Amit írtál, az jóval ismerősebben csengett. Amit bemásoltam, az online bibliából való, és igazából Ctrl+F-fel kerestem rá, hogy konkrétan a macska szó (hol) szerepel-e benne.
2012. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!