Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kent Hovind csodálatosan...

Kent Hovind csodálatosan fantasztikus érveléseivel ki ért egyet, egyáltalán komolyan lehet e venni ezt a fickót?

Figyelt kérdés

Itt egy példa:

http://www.youtube.com/watch?v=aGmpo_kFHac


2012. dec. 5. 12:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
31%

Majd ha végignézted mind a hét részt, majd akkor gyere vissza kérdéseddel.

Vagy neked az a normális, hogy ismeret nélkül ítélkezel?


Én az összes részt láttam és igen, teljesen logikus, adatokkal alátámasztott érvek ezek, amiket azok, akik nem tudnak megcáfolni, úgy intéznek el, hogy mindenki hülye, aki hisz. Mert ilyen pengeéles eszük van.

2012. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Már rengetegszer láttam ennek az adócsalónak az áltudományos fantazmagóriáit, és hát meg kell, hogy mondjam, hogy ilyen érvelési szemponttal körülbelül tizenéves diákok is megcáfolhatnának bármit.
2012. dec. 5. 18:30
 3/32 anonim ***** válasza:
55%

Én azt figyeltem meg, hogy Hovindot csak azok veszik komolyan, akik teljesen műveletlenek a természettudományok területén.


Vakítja a sok parasztot.

2012. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
33%

Még senki sem tudta megcáfolni. Az adócsalásról meg annyit, hogy ő tíz évet kapott a pénz miatt, egy gyerekgyilkos pedig 5 évet.

A magatokfajta miatt. A suttyó parasztozót meg jól szájba kellett volna vágnia az anyjának, hogy idejében megnevelje, bár az ilyet még én is szégyellném, pedig elég nagy a tűrőképességem.


De ha ilyen nagy a szátok és a Gyk-n érzitek csak magatokat valakinek, akkor neki lehet fogni minden egyes szavát cáfolni és nem nekem igazat adni, hogy az idióták érveléses cáfolás helyett sértegessenek pár millió embert.

No, hát lássuk mennyi eszetek van.

2012. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
2012. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem mivel egy komoly tudós se veszi a fáradtságot, hogy áltudományos zagyvaságokat cáfoljon. Hogy is lehetne olyan valamit megcáfolni, amely olyan forrást vesz alapul tudományos szinten, mint a Biblia, ahol szinte minden metaforikus. Pl. a nyelvek úgy keletkeztek, mert az úr összekeverte az "egy " nyelvet, meg Ádám és Éva leszármazottai a Földön ma élő összes rassz, és mindössze pár ezer év alatt alakult ki ennyiféle rassz. Elnézem ahogy egy komoly tudományos vita közbe Hovind azzal érvel, hogy mert látta az Isten hogy ez jó.... és ennyi. Nem mondom hogy a mai elfogadott tudományos tényállások mindegyikével egyet értek, de a Hovind-féle értelmezések nevetségesek.
2012. dec. 5. 19:37
 7/32 anonim ***** válasza:
56%
Isten egyik birkája megsértődött. :)
2012. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%

"Még senki sem tudta megcáfolni."

A micimackót se cáfolta senki. Tehát igaz. :-D

2012. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Salx Narval ***** válasza:
56%
Amint látod kedves kérdező igen.:D Már az 1-válaszadó is komolyan veszi és logikusnak tartja a 6000 éves világot. Amúgy gratulálok neki, hozzáfűzni ehhez nincs mit, ezt még a vallásos emberek többsége sem veszik be.
2012. dec. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
11%

Vártam pár napot egyetlen értelmes válaszra, de még nem kaptam. Még nem törlöm a listámról a kérdést, mert hátha veszi valaki a fáradságot és szépen tételesen cáfolásba kezd.

9-es: más a vallásos és más a hívő. Dehát te ezt honnan tudhatnád...


(ui.: bárki, aki végignézni az összes videót és nem a gyakorikerdesek.hu oldalról tájékozódik, ahogy a sok ostoba, az máris nem látja hülyeségnek. Persze ehhez ész kéne, de nektek csak annyira futja, hogy meló előtt/alatt/után gép elé pattantok, majd a vallás témakörben trollkodtok.)

2012. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!