Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a véleményetek a Sátánizmus...

Mi a véleményetek a Sátánizmusról?

Figyelt kérdés
elítélendő? illetve ez nem egyenlő az ördögimádattal ugye?
2009. aug. 31. 14:05
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
86%

"Egy normális államban ti táborba lennétek zárva, a freemason judaista tetvas anyátokkal együtt"


Ó, igen... A HÍRES KERESZTÉNY SZERETET.


Köszönjük a szemléletes bemutatót. :D

2009. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
66%

"Egy normális államban ti táborba lennétek zárva, a freemason judaista tetvas anyátokkal együtt"


Szeretem az ilyen embereket, akik minden észérv nélkül zsidóznak, közben azt sem tudják, ki ül a másik gépnél. Látom, kurucinfós hazugságok által agymosott kis senki vagy. Gratulálok.

2009. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
28%
szopájtok le a zs.dó lavey körülemtélt f.szát....
2009. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
86%

Jól van, hajrá, keresztény intellektus. :) Ügyes vagy! :)

És akkor csodálkoztok, hogy annyian viseltetnek ellenérzéssel a kereszténység iránt. Csoda...?

2009. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
80%
Már bocs, de a sátánizmus nem egyenlő az ördögimádattal. A sátánizmus lényege, hogy nem egy bizonyos felsőbb hatalmat tisztel istenként, hanem az egyént, önmagunkat; nem a túlvilági boldogság a cél, hanem a földi lét élvezete. Ez is egyfajta életmód, semmivel se rosszabb vagy jobb, mint bármelyik másik vallás (ezt keresztényként mondom). Ha valaki ebben hisz, váljék egészségére, a hit mindenkinek a magánügye.
2009. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
41%

"mikor a keresztényeknél több bűnt SENKI sem követett még el!"


Ezt dekára kiszámoltad?

2009. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
89%

öö, én kereszténynek mondom magam, és nem vállalok közösséget a fentebb vulgáris megnyilvánulásokba bocsátkozó illetővel. Kérlek, engem ne ítélj meg emiatt. Se a többi keresztényt. Az emberi hülyeség természetadta joga mindenkinek, nincs összefüggésben a vallással. Találkoztam már több hülye ateistával, attól még nem állítom, hogy minden ateista hülye.



A Sátánizmusról:


Értelmes dolgokról szól szerintem, nincs vele bajom. Bár a névválasztás olyan szempontból szerencsétlen, hogy hamar ítéletet mondanak róla az emberek. Ha engem békén hagynak, én is békén hagyom őket.

2009. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
76%

Ha engem békén hagynak, én is békén hagyom őket.


Hát milyen keresztény vagy te? Meg sem próbálod megtéríteni megtévedt felebarátaidat, és hagyod, hogy a pokolba kerüljenek?


Ejnye, nem szép dolog.:)

2009. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
20%
Adolf Hitler,Heinrich Himmler,Rudolf Hess. Ők is mind sátánisták voltak.Csak ők komolyan is vették és kirobbantottak egy háborút,amiben ötvenmillió ember meghalt.Ezen el lehet gondolkodni "kedves sátánisták".
2009. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
69%

Neked a Hit Gyülekezete vagy a jehovisták szívták le ennyire az agyad?

Vagy csak szimplán hülye vagy?

2009. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!