Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van alapja félni a muszlim...

Van alapja félni a muszlim iszlamista terjeszkedésétől európában, illetve mit vált ki magyarországon és mikor lesz nyomatékosan érezhető a hatása?

Figyelt kérdés

Nagyon sok hírt olvasok ezekről.Iszlámista incidensek itt, tüntetések ott.Van ahol állítólag már éles fegyverekkel is felléptek ellenük.Mi lehet a háttérben?Van-e okunk komolyabb fenyegetettségtől félni akár közvetetten magyarországon.

Érinti-e ez a külföldi munkavállalást a magyarok számára?

Illetve, ha félelmeink bekövetkeznének, lesz-e kiút?

Kérem, csak és csakis olyanok írjanak, akik tudnak legalább egy pozitívumot is írni a dologról.Ha nem akkor ne is írjanak, rosszat bárki képes írni.Tehát kedves válaszadók, tiszta fejjel, racionális hozzáállással adjatok válaszokat a kérdésemre.Ellenben evidens hogy piros kezet adok.Köszönöm



2013. jan. 25. 20:19
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
19%

"Van alapja félni a muszlim iszlamista terjeszkedésétől európában"

Csak ha ateista vagy.

A keresztények még ígyis egyezkedhetnek velük:D

http://www.youtube.com/watch?v=1PMjG3xF2ts

2013. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
34%

Magyarországra nagy hatással nem lesz. Anglia, Franciaország, Hollandia és Németország érintett igazán. Én a muszlimoknak szurkolok, szóval csak pozitívumokat tudok írni a jövőről. Egy muszlim irányítású Franciaország az álmom.

Egyébként meg megérdemlik a nyugati hatalmak, miután a fél világot kifosztották, gyarmattá tették, aztán mosták kezeiket. Itt a visszavágó ideje.

Na most akkor ide nekem a piros kezet, de tüstént!

2013. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Szóval kell hogy vallásom legyen, különben kanyec?

Ha netán muszlim vallást vennék fel, mi jó sülhet ki belőle?

2013. jan. 25. 20:42
 4/49 A kérdező kommentje:

Utolsó, nehéz eldöntenem hogy valóban komolyan gondolod, vagy csak cinikus kijelentés volt.Kérlek légy kicsit részletesebb.Érdekel a véleményed.

Mennyi az esélye hogy ez így lesz, illetve ha igen, akkor milyen negatív illetve pozitív hatása várható mind a világban és magyarországon?

2013. jan. 25. 20:46
 5/49 anonim ***** válasza:
77%

Csak ironizáltam, de amúgy tényleg nem fáj a szívem túlságosan a nyugati államokért.

Ha kitör egy globális konfliktus az iszlám világ és a Nyugat között, akkor a jelentős muszlim kissebség destabilizálni fog több nyugati államot. Szerintem ez Kelet-Európának meg épp jót fog tenni, hiszen a vállalatok menekülni fognak a káoszba dölő országokból, többek között hozzánk. Meg az elszivárgott munkaerő is visszafelé venné az irányt, szóval mi akár jól is kijöhetnénk a dologból, ha élünk a lehetőséggel.

De mondom ehhez a forgatókönyvhöz, azért egy nemzetközi konfliktus is kéne, amit a muszlimok exportálhatnak Európába, mondjuk egy Irán-Izrael háború.

2013. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 Pietrosol ***** válasza:
8%

Szia!


Mit foglakozol ilyen kérdésekkel,miért nem a családoddal töltöd az időd vagy sakkozol?

2013. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
56%
Pietrosol és te miért azzal foglalkozol, hogy más mivel foglalkozik és miért akarod megmondani neki, mivel foglalkozzon?
2013. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 Pietrosol ***** válasza:
26%
Ő tudja!
2013. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

7/8


Igazat szól Pietrosol.

Viszont én csak a negatív oldal iránt nem érdeklődök, a pozitív meg egyre jobban érdekel.Ezt a kérdést nem azért hoztam létre, hogy meddő vitákkal töltsük ki.Érdekel, hogy vannak-e pozitív látók is.Mert hogy a legtöbben csak rosszat látnak mindenben, az fix.

Így már érthető Pietrosol?Egyébként szeretek sakkozni, a családom pedig köszöni, jól van. :)

2013. jan. 25. 21:50
 10/49 anonim ***** válasza:
43%

Nos ez a vallás kritika oldal.

Ha a bibliát nézzük, és nem félelmet kelteni jöttem:


Teljesen mindegy ki az aki vallásos ki nem, mert ha nem úgy él Jézus és Jehova nagyon jól látja.

Egyébként a próféciák szerint lesz egy béke kikiáltása a földön, amire azt hiszik sokan, hogy a politikai rendszer megoldotta a problémák nagy részét.


Ám ez a nagy csapda ebben, ugyan is pontosan ezek az erők kifosztják azokat a "vallásokat" akik fényűzésben éltek, és közben pedig lepaktáltak a világ politikai elemeivel, és korrupt kereskedelmével.


a nagy nyomorúság pedig minden országot érinteni fog ami a földre várható, akárhova is meneküljenek az emberek.


ezek a helyi lázongások meg forradalmak pedig hozzá tartoznak az utolsó napok jeleihez.

2013. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!