Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Valóban létezik az a gyikos...

Valóban létezik az a gyikos keresztény szekta, akik abortuszt végző orvosokat ölnek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 12:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%

Ha jól tudom létezik ilyen szekta, de hogy nem keresztény az biztos. (persze attól még hívhatja így magát).

Egyébként sem az orvos tehet róla.

2013. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy nem az orvos tehet róla?
2013. febr. 4. 13:02
 3/39 anonim ***** válasza:
0%

Miért,ki tehet róla, ha nem az orvos? Vagy fegyvert nyomnak a fejéhez, hogy márpedig elvégzed az abortuszt?

Egyébként ilyen szektáról nem hallottam.

2013. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban igen sok szélsőséges szekta van.Az amerikaiak közül sok igen sajátosan értelmezi a keresztény vallás tanításait.
2013. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 Andizsuzsi ***** válasza:
96%
Szemet szemért, fogat fogért? Ez nem keresztényi.
2013. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Nem látjátok át, ez nem szemet szemért, fogat fogért, hanem ez is az önfeláldozás egy formája.

Szerintem nagyon jól tudják, hogy a gyilkolásért pokolra kerülnek, de ezt ők felvállalják pusztán azért, hogy emberéletet mentsenek.

Ez nem szemet szemért, hanem önfeláldozás.

2013. febr. 4. 13:30
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy-hogy nem az orvos tehet róla?"


Krisztus haláláról a római katona tehet, aki megböködte a mellkasát? Vagy amelyikük felszögelte a keresztre?

:))


"Atyám, bocsáss meg nekik, mert nem tudják, mit cselekszenek"

2013. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Andizsuzsi ***** válasza:
97%

"Nem látjátok át, ez nem szemet szemért, fogat fogért, hanem ez is az önfeláldozás egy formája."


Mármint ki áldozta fel magát? Merthogy sem a magzat, sem az orvos nem önként halt meg. Nem is értem kérdező, mit írsz.

2013. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
91%

"Szerintem nagyon jól tudják, hogy a gyilkolásért pokolra kerülnek, de ezt ők felvállalják pusztán azért, hogy emberéletet mentsenek."


Mármint a hívő orvosok? Nem tudom, hány ilyen szakorvos lehet, aki hívő, de szerintem elenyésző százalék.

2013. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Én a szekta tagokra értettem.
2013. febr. 4. 13:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!