Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten tökéleteset alkotott az...

Isten tökéleteset alkotott az emberrel?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy érzem mindenki ostoba és lökött körülöttem. Lehet én is az vagyok, mindenkit úgy kezelek mintha bolond lenne. Ez a tökéletes teremtmény, nekem furcsa...

Most azt mondjátok az ördög miatt van, de szerintem Éva amikor letépte az almát, szintén meg volt buggyanva. Lehet hőhulláma volt pont akkor, pl. a változó korú nők mind bekattannak... Apám szerint képtelenség velük élni. Az impotensek, homik is lököttek, meg az aggszűzek, frigidek, munkanélküliek, éhezők, stb. Mutassatok egy normálist!

Annyi ideges, izgága, mérgelődő ember van, elnézést még nem találtam normális embert.


2013. febr. 5. 13:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
Igen Isten kezedben tökéletes embert alkotott:Ez a két ember volt Ádám és Éva ők tökéletesek voltak De mivel Sátán egy kígyót szólaltatott meg hogy egyenek a tiltott fa gyümölcséből ők ettek és ezzel bűnt követek el és ezt a bűnt rá ragasztották a következő nemzedékre szóval mi is örököltök a tökéletlenséget !
2013. febr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez a "kezdetben tökéletesek voltak " marhára nem igaz:



http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..

2013. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!