Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 27. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Régebben megnevettetett...Ha lenne benne félelem már az utcára sem mernék kilépni. Nem tudom, hogy melyik oldal rosszabb.
2013. febr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Erre úgyis az lesz a válasz hogy "kiragadod a mondatokat a szövegkörnyezetből elferdítve azokat".
2013. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Ott van feketén-fehéren.Nehéz kidumálni,még is mindig megpróbálják.
2013. febr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

"Nincs Isten." (Zsoltarok 14:1)


Ez is benne van a Szentirasban. Nevetsegesek ezek a kiragadott idezetek. Az ilyen "friweb.hu" blogokat meg aztan igazan komolyan kell venni (ironia). :)

2013. febr. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Én nem tudom megnyitni, azt írja ki (ez milyen béna oldal már?????), hogy meghaladta az oldal a napi 30 látogatót, így zárva a bazár.

Aki ilyet ír, az miért nem valami normális helyen teszi, ahol nincs ilyen korlátozás? Ha ehhez nincs meg a megfelelő mennyiségű és minőségű esze, akkor hogy vehetné az ember komolyan a mondanivalóját?

2013. febr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"A kért oldal jelenleg inaktív státuszban van, így ezt a weblapot nem lehet megtekinteni.


A weblap meghaladta az ingyenes csomagban rendelkezésére álló napi egyedi látogatói korlátot: 30/nap."


Elég "komoly" oldal lehetett eddig is...

2013. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne már! Csak a hívőknek nem nyitja meg? Nekem ateistaként remekül működik az oldal! :)
2013. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ozmium42 ***** válasza:
42%
Tegnap még én is meg tudtam nyitni. Ezek szerint ez a kérdés több, mint 30-szor nagyobb látogatottságot szerzett annak a honlapnak, mint amennyit érdemel :)
2013. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-esnek: biztos mindenki hazudik, mi? Vagy annyira bénák vagyunk, hogy nem tudunk rákattintani a linkre és ezért írja ki ez a zseniális oldal, a minden igazság hordozója, hogy meghaladta a napi 30 látogató limitet.

Uh...

2013. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es! Nem de amikor többen írták h nem tudják megnyitni, nekem akkor is tökéletesen működött az oldal. Azóta én sem tudom.
2013. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!