Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateista emberek mit gondoln...

Az ateista emberek mit gondolnak Jehova tanúi stílusáról?

Figyelt kérdés
Elvileg ők "szeretetből" teszik amit tesznek, de mit szól ehhez egy ateista?
2013. febr. 28. 23:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Engem a verbálisan agresszív viselkedésük zavar. Menekülni kell előlük az utcán és be kell zárkózni otthon, mert havi rendszerességgel zaklatnának ha hagynánk. Ilyen viselkedéssel nem csoda, hogy szinte senki nem akar beállni közéjük.
2013. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Engem magyarországon sosem találtak meg. Itt angliában meg szinte minden héten jönnek. Hiába küldöm el őket, akkor jön valami új. Azt hiszik ha mást küldenek, majd beállok a szektájukba. Tévednek... :)
2013. márc. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

Angliába még becsöngetnek ha a vallásukat terjesztik, de nálunk már a postaládába rakják az őrtornyot az ébredjetek kiadvánnyal együtt. Mi úgy hívjuk őket sáskák meg skorpiók, ők ezzel azonosítják be magukat. Vegyük úgy, hogy ők figyelmeztetnek a bukásunkra, ha nem csatlakozunk hozzájuk.

A szelídség szellemével jönnek, de belülről ragadozó farkasok. Azért veszik olyan komolyan a térítési munkájukat, mert elhitetik velük hogy életet mentenek, miközben azt is tudatják velük, ha nem fogadják el őket akkor a halál az örökségük.

Elvileg abból fakad a szeretetük, hogy őket kiragadták a halálból, nekik is meg kell tenni legalább eggyel.

Addig járnak ,amíg le nem állítják a vezetőjük a munkát.

Szerintem ennek csak a pénz hiány lesz az oka. Addig is élvezzük a szeretetüket.

2013. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Shalonu de tre.
2013. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nekem az egyik csoporttársam Jehova tanúja volt, és folyton az ő elméletét magyarázta.Agyilag teljesen le zsibbadtam, elég volt, nem kérek többet belőle senkitől.
2013. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Nekem van egy ilyen vallású osztálytársam (én ateista vagyok), nem nagyon beszélünk ezekről a dolgokról, egyáltalán nem az a "rábeszélős" fajta, tiszteletben tart mindenkit. Tehát, nekem eddig semmi rossz véleményem róluk, igazából jobban idegesít egy bácsika, aki katolikus és már többször elkapott az utcán, hogy Isten van, szeretet az emberekben meg minél előbb keresztelkedjek meg (és ezt nyugtázva az orrom alá nyom egy szórólapot) stb. :-)
2013. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Levakarhatatlan népség.
2013. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ateista, de a hittérítési és begyűjtögető, erőszakos stílust azt megvetem.


Szeretetből tennének bármit? egy frászt. Minél több embert becsábítanak maguk közé tagnak, annál biztosabb a felekezetük számára, az állambácsi általi eltartásuk, a befizetett adókból

2013. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerezzetek be egy pentagrammás pólót egy metálboltból, és ha jönnek, vedd fel azt. Garantáltan elmegy a kedvük a térítgetéstől :D
2013. jún. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Olyanok,mint egy rossz házaló.
2014. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!