Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit tehetek ha egy muszlim...

Mit tehetek ha egy muszlim kipécézett magának? (leírás lejjebb)

Figyelt kérdés
Németországba járok suliba és olyan az osztályunk hogy 3 keresztény van és legalább 20 muszlim. Ezzel még nem volt sohasem baj. Legjobb barátaim mind muszlimok és soha nem volt vele bajuk hogy keresztény vagyok. De egynek nagyon szemet szúrt és nagyon agresszív meg azt hiszi hogy ő az isten. Ha meg a tanár észreveszi azt mondja hogy ő muszlim. És?? akkor ez feljogosítja rá? Hozzá sem érek mert ha megütném az lenne hogy a vallása miatt tettem, miközben ezt inkább ő teszi velem a vallásom miatt. Csak annyit modntam neki hogy ne vergődjön ha nem akar visszatakarodni a saját országába. Elvégre nem unió tagokat jobban visszaküldenek ha vergődnek meg sok a gond velük. !Pláne! hogy ő jött egy keresztény országba. Ha baja van a keresztényekkel akkor nemtudom mit keres itt.

2013. máj. 15. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazt csináld vele, mint egy más (akár saját vallásodbeli) emberrel: nézd levegőnek, ha zavar, de semmiképp se vágj vissza a szavaira, ha zaklat, akkor jelentsd fel, úgy, mint ahogy mással tennéd. Te ne törődj a vallásával. És ő sem fog a tiéddel. Neki nincs köze a tiédhez és neked sincs az övéhez. És biztosan nem hiheti magát Istennek, ha valóban muszlim, hiszen ez nagyon messze van az iszlám tanaitól. "Ha megütnéd"?.... Bocs, de miért akarsz primitívséggel lealacsonyodni ehhez az egyénhez?... Emelkedj feljebb, te légy az okos, legyen több eszed, mint neki és hagyd.
2013. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt teheted hogy betartod az iskola házirendjét és kiprovokálod hogy ő szegje meg.

Egyébként ha német állampolgársága van akkor már bajosan fogják visszatoloncolni bárhová is sajnos. A muszlimok jó része amúgy vallási fanatikus, sajnos én meg Londonban dolgozom (dolgoztam) velük amíg rá nem jött a cég vezetése hogy európaiakat alkalmazva sokkal jobban jár és most már a munkatársaim többsége olasz és spanyol. Ég és föld a különbség.

2013. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne Németország egy keresztény ország? Minden ország csak egy ország...

Az meg, hogy milyen vallása van kit érdekel? Ha szemét, akkor azért szemét, mert ilyen a természete! Előttem írók jól mondták: ki kell provokálni, hogy megszegjen egy szabályt! Így őt kirúgják, és még te leszel az, aki meg lehet sértődve :P

2013. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

Szia !


Mond el Istennek ha igazi hívő vagy ez a módszer sokkal hatásosabb mint, hogy ide írod a a panaszod.

2013. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hívő vagyok de szerintem ez butaság. Ez mindenre igaz.

Ennyierővel az oldal létezése is felesleges lenne

2013. máj. 15. 18:56
 6/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem, persze elmondom neki, de az nem igaz hogy ide fölöslegesen írtam ki
2013. máj. 15. 18:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az vigasztaljon, hogy a németek, svédek,norvégok, hánynak tőlük.



Az a gyerek ötvenszer jobban vissza kapja az élettől, a németektől bárhova megy, azért ilyen agresszív, nem bírja elviselni, hogy őt baszogatják, ő akar lenni a másik oldalon.


Okádék a többségük, le lehet pontozni, de kegyetlen amit leművelnek. Hidd el mindenki hány tőlük, senki se bírja elviselni őket.


Téged mi vett rá arra, hogy közéjük keveredj? Ismered a mondást. Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók.

2013. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Idáig süllyedt volna Németország ?


Egy osztályban 20 muszlim 3 európaival... ez röhej. Európa haldoklik.

2013. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát mivel ez egy nyelv kurzus de egy rendes iskolában. Így mi csak németet tanulunk napi 5-6 órában. De csak ebben a csoportban van sok muszlim. Magában a suliban csak németek vannak.
2013. máj. 15. 21:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondom nem kell ezen törnöd magadat, azt a muszlim gyereket amúgy is kutyának nézik ott kint.
2013. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!