Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért kell ennyi pénzt gátakra...

Miért kell ennyi pénzt gátakra költeni?

Figyelt kérdés
Ha van isten nem kell gát, mert isten keze megvédi az övéit. Akkor minek költenek most annyi pénzt gát építésre ? Mellé miért nem tudják mekkora lesz az ár ha isten küldi ? Akkor csak a pápát kell megkérdezni. Meg ugye elítélni emberölésért ha hazudott. Igazam van ?

2013. jún. 4. 10:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
20%

A Földet hitem szerint úgy 4400 évvel ezelőtt özönvíz érte, mivel a bűn megsokasodott. Így csak Noé, Noé felesége, fiai, és fiainak feleségei maradtak meg (8-an).


A Föld több sebből is vérzik ha már csak az éghajlati változásokat is vesszük figyelembe, de nem Isten hibája ez, hanem az emberé így a következményeit minekünk is kell viselnünk.


Ne azt kérdezgessétek, hogy Isten miért teszi ezt, miért teszi azt és hogy miért nem segít. A kérdés az, hogy a mi őseinknek miért nem voltak jók az Édeni körülmények, hogy azt Istennek el kellett törölnie a bűneik miatt.

2013. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
26%

Az emberiség ezt kifőzte magának, így neki is kell megennie.


-tattilaboy

2013. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%

"A Földet hitem szerint úgy 4400 évvel ezelőtt özönvíz érte"


Te tanultál történelmet?Van fogalmad arról hány ember élt abban az időszakban a földön?Tudod hány virágzó civilizáció volt pont akkor? És erre százezer bizonyíték van!Mondd minek jár az ember iskolába ha semmibe veszi a tudomány eredményeit?

2013. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
2%

Az információkat Kent Hovind előadásából vettem amit itt meg is nézhettek:


http://www.youtube.com/watch?v=FVTIORn39UY


- 1800: 1 milliárd ember

- Jézus idejében az emberiség létszáma, a milliárd egynegyede volt

- A jelenlegi populáció azt mutatja, hogy az ember 4400 éve van a földön

- Az evolúció szerint, az emberek 3 millió éve vannak jelen. Ha ez igaz lenne, akkor jelenleg egy ujjnyi helyre kb. 150.000 ember jutna


-tattilaboy

2013. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
91%

"A jelenlegi populáció azt mutatja, hogy az ember 4400 éve van a földön"


Te komolyan ennyire nem érted a történelmet?Tudod miket építettek ebben az időban?Neked a tudomány eredményei 0?

2013. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
72%

Hagyd 63-as.én felismerem ezt a 41%-ost.Már vitáztam is vele (úgy 1-2 hete) furcsa mód akkor még 43-os volt.


Ne kezdj bele újabb kreacionista vs. tudomány vitába mert ezek hülyék az utolsó testvérig.És jöhet a lepontozás,jöhet a "te nyers paraszt"-ozás,ez van.Azt is lehülyézik aki azt mondja hogy a Hold egy idegenek által létrehozott mesterséges égitest.Azt is lehülyézik aki szerint a Föld üreges,és középen van Atlantisz.Azt is lehülyézik aki hisz a Föld Mars közti láthatatlan teáskannában.Majd biztos azért fogok veletek kivételezni,és úri modorral beszélni az agyhalott hülyeségeitekről,mert egy 2000 éves,már 100-szor átírt papírnehezék azt mondja hogy ő benne van az abszolút igazság.Az hogy a társadalmunkban kialakult egyfajta személyi kultusza a vallásosságnak,az nem érdekli a tudományt.Szomorú de itt zéró tolerancia van.Ha valaki állítása hülyeség,az az állítás megy is a süllyesztőbe.Amíg Bözsi néni meg Pista bácsi Babonafalván vallják a mélyen tisztelt tanításokat nem is érdekel,de amikor már belekontárkodnak a tudományba ott már eléggé idegesítővé válnak.Tőlem higgyél amiben akarsz,de a tudománytalan,dezinformált Hovind videóidat tartsd meg magadnak.


És különben is:Már eléggé lerágott csont Hovind.Sőt!Szerintem már maga a metaforikus csont is elporladt,annyira unalmas.Egyetlen szakszerű,ténylegesen érveken és nem személyes meggyőződéseken való vitában nem állta meg a helyét.Olyan mint Egely György szobai fúziós reaktora ahol grafitborból csinálnak mágnesezhető flémet (tehát vagy vas vagy nikkel).


De ha már ennyire belemelegedtem:Tessék már válaszolni ezekre!

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..


Én voltam olyan türelmes és elolvastam az egész vitát.Semelyik kreacionista nem tudott válaszolni,mindenki csak bőszen terelte a témát és linkelgetett.Ha ez alá a kérdés alá,vagy a másik kérdés alá,vagy privátba képes leszel kifejteni akármilyen választ,akkor talán nevezheted tudományosan vitatott teóriának.Mert jelenleg még ezt a szintet se éritek el.


Különben 63-assal értek egyet.Értelmetlen volt neked iskolapadot és könyvet biztosítani.

2013. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
61%

"- A jelenlegi populáció azt mutatja, hogy az ember 4400 éve van a földön"



Ezt nem bírom megállni,rá kell kérdezzek:Ezt hogy lehet kiszámolni?Tudtommal nem lineárisan nőtt az idők során az emberiség lélekszáma,de még csak nem is egy szépen látható hiperbola függvényként.Valamikor nőtt,valamikor stagnált,valamikor meg egész hatványokkal nőtt x időegység alatt.Ezt tényleg fel se tudom fogni hogy hogyan gondoltad.


Üdv:Poliateista

2013. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
21%

Bocsi kérdező hogy eltereltük a témát és offoltam.Válaszolva:Ilyenkor jön a keresztény Joli Joker:


-Isten útjai kifürkészhetetlenek

VAGY

-A Sátán volt!

VAGY

-Az egész település/város/megye/ország/kontinens (attól függ mekkora a katasztrófa) bűnös volt és most meglakoltak!


Válassz kedvedre ezek közül!


Poliateista

2013. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
0%

Téged is csak a pénz érdekel vagy, hogy Istent megvádolt. Gratulálok hozzá!

Te tettél életedben bármit azokért az emberekért?

2013. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
80%

"mert isten keze megvédi az övéit."

Na jó, de kik az övéi? Mert akinek az élete köszönőviszonyban sincs a kereszténységgel, az bizony nem az övé. És ebből sokkal-sokkal több van az országban, mint a valódi keresztényekből...


Nincs igazad, provokálni szeretnél.

2013. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!