Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hívők! Mi lesz a mennyben...

Hívők! Mi lesz a mennyben amire azt mondják maga a boldogság és öröm?

Figyelt kérdés
sokan mondják ott minden jó lesz,ez már úgy hangzik mintha agymosáson mennénk át is történjék bármi boldogságot érzünk majd!de ugye ott nem lesznek földi javak.Tehát ha nem lesz semmi abból amiért az ember él.nem lesz szórakozás itt persze nem a discora gondolok, nem lesznek sportok,nem lesznek finom ételek italok,testi érintkezés!És még a szerelmet is ide venném akkor mi értelme?az örökkévalóságig ülünk majd körbe és mosolyogva mondogatjuk de jó itt mint valami zombik?ja hozzáértők mondják h eltűnnek a külsőségek akkor mindenki egy fehér pacaként fog lebegni?és van aki úgy hal meg h senkije sincs,nekik mi jó lesz utána?azt mondják h mindenki boldog lesz,ez már eleve fura ez nem szabad akarat tehát nem én döntöm el h boldog vagyok-e hanem egyszerűen az leszek?!mégis mitől?Én magam is hiszek Istenben csak kíváncsisággal és kérdésekkel vagy tele!
2013. júl. 19. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2013. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Az oroszlán nem eszi meg a gazellát,csak majd nyalogatja a cuki kis orrát. Mivel a gazella isten is megígérte a hívő gazelláknak,hogy a mennybe jutnak és az oroszlán nem eszi meg őket,ezért örök időkön át az oroszlán természete ellen kell,hogy viselkedjn. Viszont az oroszlán ezáltal a pokolba kerül,ami neki ugyanott van,hiszen pokoli kínokat él át,hogy nem haraphatja ketté a fincsi gazella gígát. Ez a büntetése az ateista oroszlánnak ellentétben a hívő oroszlánokkal,akik mennybe jutásukkor végre nem a cirkuszi porondon szaladgálnak,hanem ők ostorozzák a manézsban az állatidomárt,akinek ez természetesen maga a pokol,hiszen ő egy ateista állatidomár és isten így bünteti. Ès még mennyi elvarratlan

szál van...;-)

2013. júl. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Inkább erre törekedj : " Hogyha az életben boldog akarsz lenni

Tanulj meg először sírni és szenvedni.

:-|

2013. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
BocsánatXDXDXD..." sírni és szeretni.";-)...így már mindjárt más!
2013. júl. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
:)
2013. júl. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.


A Teremtő nem a semmiért teremtette a földet, hanem az emberi teremtményeinek, lakásul.

Nem szándékozik ezen változtatni.

az igaz, hogy lesznek egy páran akik abban a kiváltságban részesülnek a biblia szerint, hogy Jézussal társkirályként ezer évig segítsenek a földön maradottaknak, de a földön lesz az örök élet és nem a mennyben ide fognak az elhunyt szeretteink is feltámadni


a prófécia szerint mindenki magának épít házat termel szőlőt, és tart állatot, amik békések lesznek.

ez földi reménység, és ígéret nem égi


Az égben nem kell házakat építeni, meg szőlőt enni.

Az állatok meg nem mennek az égbe a haláluk után, és sehova sem támadnak fel, csak az embernek ígért ilyet Isten.

Sehol ne olvassuk, hogy az állatoknak ilyet ígért volna.


Bőséges munka vár megelégedettségig itt ahogy az eredeti terv szerint volt, csak annyi különbséggel, hogy nem kell a munka helyre hajnalba óra csörgésre rohanni....

Mindenkinek lesz kielégítő, megfelelő élete munkája a saját háza körül.

2013. júl. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Előző, te esetleg nem Katy vagy? Mindegy is, mert a mondanivalódra reagálnék.


Ezt te tényleg elhiszed? Mert ez egy nagyon szar életnek hangzik.

Meg mi az, hogy az állatok nem üdvözülnek? Nekik talán nincs lelkük? Ha ezt állítod, akkor már megbocsáss, de egy gonosz ember vagy. Vagy mindenkinek van lelke, vagy senkinek sincs!

Amikor egy kutya szemébe nézel, akkor te egy üres tekintetet látsz vagy az élet/értelem lángját? Hát mindjárt gondoltam...


Az űrutazással meg mi lesz? Mert én nem egy tanyasi lepusztult elavult világban akarok élni, én szeretem az informatikát, de erőművek nélkül nem sok energiát lehet felhalmozni és én nem tudok a hobbimnak élni. Akkor nekem nem is lesz olyan jó az afterlife?

2013. júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló.


Jó hírem van a számodra. Ott élhetsz csak igazán a hobbidnak.

Ugyan is a teremtő nem úgy képzelte el az emberi életet, hogy egy tanulatlan fejlődés nélküli unalmas emberek legyünk.

A teremtő nincs ellene a felfedezéseknek, sőt, ha valahol akkor ezt még díjmentesen is teheted, mert nem lesz kereskedelmi tevékenység.


A Hő erőművekről pedig annyit, hogy valószínűleg olyan dolgok lesznek amik nem szennyezik a levegőt, mert akkor ugyan mi különbség lenne a mostani szmogos világ, és a tiszta "édenkerti" állapotok között.


Ha a tökéletlen agyunkkal ilyen fejlődéseket érünk l, ott menyivel érdekesebb és még kényelmesebb dolgokat lehet majd megvalósítani.

2013. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocsánat, az állatokkal kapcsolatban.


Tudom mit érzel ezzel kapcsolatban.

Nekem is van egy Shar-pei/labrador keverék Kutyusom, és sokszor nézek a szemébe


Nagyon szeretem őt, akkor kaptam amikor 4 éve a férjem meghalt,

Ám bármennyire is fájdalmas, De a lélek az maga az élőlény, vagy is ha meghal, a lelke vagy is az élőlény hal meg és nincs tovább, és csak most ez az emberekre is vonatkozik, az állatokra pedig mindig vonatkozott, az Ádámi időkben is. Az emberekre a halál fogalma nem is lenne ismert és Ádámnak sem ígérte, sem az utódoknak hogy a halál alkalmával a testtől elszakadt "anyag" tovább él.

Vissza tér a földbe mert onnan vétetett, nem az égből.

Az élet pedig a teremtőtől kapott erő, energia segítségével lehetséges,ami működteti az élet funkciókat, ami nem személy.

Ádám ezért is tudhatta mi a halál fogalma, s mit veszít ha engedetlen lesz.

2013. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sághegyi Csaba ***** válasza:
Ezt csak az tudhatja, akit megérintett már Isten szeretete. Aki ezt nem ismeri, annak nem lehet elmagyarázni. Tehát a válaszom az, hogy ismerd meg az Urat és választ fogsz kapni.
2013. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!