Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Megnőne a vallásosok közt az...

Megnőne a vallásosok közt az öngyilkosok száma, ha kiderülne, hogy van intelligens élet a földön kívül?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 07:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
A vallásosok NEM állítják, hogy nincs intelligens élet a földön kívül! Csak egyenlőre erre semmilyen bizonyíték nincs.
2013. aug. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, ez a "vallásosok tényleg mindig mellébeszélnek?" kérdésre volt a válasz.
2013. aug. 16. 07:37
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Pedig válasz volt, csak nem ért el hozzád!

A vallásosok nem tagadják, hogy lenne élet a földön kívül!

Ergó semmi köze a hitükhöz.

Az, hogy kiderül, van élet a földön kívül, nem jelenti, hogy nincs Isten!

Szóval a kérdésnek nincs értelme!


Ha el akarok menni a strandra, de megtudom, hogy a "Béla" is jön, attól én még elmegyek, mert nem befolyásol a döntésemben a Béla jelenléte!


Ja, és nem vagyok vallásos!

2013. aug. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem, de te bevörösödnél és felfùvodna az arcod.
2013. aug. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És ha az idegenek bizonyítani tudnák, hogy ők teremtették a földi életet?
2013. aug. 16. 07:50
 6/22 anonim ***** válasza:

Akkor ők az Istenek!


És mint olyan, anno azt mondták, hogy az öngyilkosoknak nincs helyük az általuk elképzelt világban.

2013. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Tetszene neked, ha megnőne? - de rossz hírem van.

Nagy ívben tesznek ezekre a kérdésekre, minden világvallás hívői. Az ITT ÉS MOST, mi az IGAZ, szeretettel, részvéttel átitatott gondolatom / cselekedetem, az fontos. A többi nem annyira.

2013. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érintené őket így a dolog.

Ha ide jönne egy idegen civilizáció nagy űrhajókkal és mondjuk azt mondaná,hogy elhozta az igét,de nem azt,amire a földi vallásosok gondolnak,akkor az érdekes lenne,de szerintem ezt csak a hitük újabb próbatételeként élnék meg egyesek. Mások 'gyenge' hívők meg átállnának másik vallásra,mert ez így szokott lenni..

2013. aug. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

Mivel szilárd meggyőződés az amit hiszek és tudok, ezért ilyesmire nem is számítok, és elhiheted, nem lesz űrhajós invázió.


Bocsi hogy nem a kérdésedre válaszoltam...


katy Weaver

2013. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem már vannak olyan idétlen szekták amik alaptételükként kezelik a "nincs földön kívüli élet!" frázist.


Jó példa erre Katy.


És igen,elképzelhetőnek tartom hogy minimálisan,de nőne az öngyilkosságok száma.

Valamint még hozzátenném az egyik kedvenc esetemet a Hell Bob katasztrófa.Szóval mindenki tudja elhaladt pár éve (96ban volt) a Föld mellett a Hale Bob üstökös.Na,készülnej is róla amatőrök illetve profik segítségével is a képek.Az egyik amatőr képen egy fúrcsa csillag látszik az üstökös mögött,minta követné.Ebből az UFO hívők már rögtön űrhajóra következtettek,és ezt harsogták,hogy "idegen űrhajó mászkál a Hale Bob mögötti csóvában!".Néhány hónappal később, 1997 márciusában a Mennyország Kapuja nevű szekta tömeges öngyilkosságra buzdító jelnek tekintette az üstökös megjelenését. Állításuk szerint itt hagyják földi testüket, hogy tovább utazzanak az üstököst követő földönkívüli űrhajóval.Szóval vannak elég brutálisan hülye emberek a földön,akik sajna,de egy szivárványtól is képesek jeleket venni.

2013. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!