Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Valóban létezik isten, ha a...

Valóban létezik isten, ha a jövőt nézzük?

Figyelt kérdés

Sokan hisznek istenben. Isten, mennyország, sátán? A jövőben minden emberből robot lesz, elég egy chip-et beültetni valahova a testünkbe, és robotként fogunk gondolkodni. Ahogy változik a jövő, úgy változtatják az embereket is. Mi is "modernizálódunk" a jövőhöz!


A föld nem tart örökké, megyünk a Marsra, talán nem is olyan soká, ott is lesz mennyország, isten és sátán? Jönnek utánunk a Marsra?


Nincs semmilyen hús-vér meg fény-energia isten!


Csak kitalálás, hogy az embereket irányítani tudják! A hittel lehet a legjobban az emberekre hatni, ezt tudja mindenki.



2013. aug. 21. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Kedves Kérdező.


Az emberből nem lesz robot, és a földet sem fogja a Teremtő megengedni, hogy holmi emberek tönkre tegyék, vagy elpusztítsák.

Azok fognak elpusztulni akik a Teremtő munkáját a földet akarják a létből kitörölni.


A föld az élet, akár fizikai, akár szellemi, Isten akarata, és teremtése.

Nem kitalálás, nem magunktól kerültünk ide, ahogy a bolygók sem...


Katy Weaver

2013. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 schocko ***** válasza:
Kedves kérdező, itt-ott marhaságokat hordtál össze...sohasem foguk robotként gondolkodni, nem fogunk a Marson élni, aki hisz Istenben, az mindegy hol él/élne, nem a Földhöz kötődik a hite...
2013. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem fogja megengedni.


Már affelé járunk, hogy tönkretesszük.

Mert nekünk kell a luxus, kell az autó. Ezzel is tönkretesszük a levegőt, és nem hogy csökkentenék a gyártásukat, éppen növelik.


Hogy hogyan kerültünk ide, az örök titok marad, erre csak a jövő adhat választ. Kitalálták istent, a földönkívülieket, a nagy bumm-ot, hogy miattuk keletkezett a világegyetem.

2013. aug. 21. 18:12
 4/13 A kérdező kommentje:

A hit csak kitalálás. Elejétől fogva. Mindenképpen eljutunk egyszer a Marsra, már régóta tervezik. Hogy azt is lelakjuk szétromboljuk, és jöhet a következő bolygó.


Nem isten tesz bennünket próbára, hanem az ember, meggyártja a számunkra feleslegesnek tűnő tárgyakat, élvezeti cikkeket. Mi használjuk, mert nem vagyunk egyforma természetűek és ezt ők tudják. Valaki a luxust élvezi, valaki nem tud lemondani róla, valaki meg csak azért is alapon.


Aki ezeket meggyártja, az sohasem hibás, csak mindig az ember, aki használja, és roncsolja a környezetét és a levegőt. A gyártó ezekből még profitál is és jót nevet magában.

2013. aug. 21. 18:18
 5/13 schocko ***** válasza:
Mit akarsz a Marson??? Nézz már utána milyen körülmények vannak ott... Mit lehet ott lelakni??...
2013. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 fairi1 ***** válasza:

Röviden és tömören:Mivaaaan???

Ez így nagyon zavaros lett.

Marson nincs élet és ember számára alapvetően barátságtalan. Jövőben lehet fogunk ott bázisokat építeni, de nincs mit lelakni rajta. Most sincs ott semmi,eléggé halott bolygónak tűnik.

Emberek miért lennének robotok??? max cyborgok leszünk, ám attól még az emberséged és hited nem veszik el feltétlenül.

Hány éves vagy és mit olvastál azelőtt míg megírtad ezt?

2013. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

max cyborgok leszünk, ám attól még az emberséged és hited nem veszik el feltétlenül. Elveszik, mert ha cyborgok leszünk, az emlékeinket is ki tudják törölni.



A Marson kolóniákban élünk majd, A NASA bejelentette régen, hogy van levegő.

2013. aug. 21. 19:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert mindenki bizonygassa, hogy van hús-vér meg fény jelenségű isten. Nincs!
2013. aug. 21. 19:18
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van, nem vagyok hülye zsidó, bebizonyítom, hogy tervezik a Marson az életet. B+

2013. aug. 21. 19:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát ezt most én se értem. Ha netán el is jutunk a Marsra és lakhatóvá tesszük stb. az miért azt jelentené,hogy Isten nincs? Ateista vagyok,de még szerintem is kicsit hülyeség az amit itt összehordtál. Tegyük fel,hogy az emberekből robotok lesznek. (ami már eleve hülyeség) Az se bizonyít semmit. Annak csak az lesz a végeredménye,hogy Istenre még annyira se fognak gondolni mint, mi itt és most. Számukra valóban egy nem létező dolog lesz Isten,de az még mindig nem jelent semmit. Számodra is lehet pl. az alma egy nemlétező dolog, attól én még letudom szedni a fáról és megenni. (Istennel nem egészen ez a helyzet,mert az alma ténylegesen létezik,de példának most jó)


Persze szerintem se létezik Isten,de,hogy soha az életemben nem fogom tudni bebizonyítani az állításomat, abban biztos vagyok.

2013. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!