Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van olyan egyház vagy felekeze...

Van olyan egyház vagy felekezet amely kereszténynek vallja magát és pénzt kér a Biblia oktatásért?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2013. okt. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ingyen kaptuk, ingyen adjuk.
2013. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Bizonyára akad. Én csak a saját felekezetemből tudok kiindulni, nálunk még a Biblia is ingyen van...


Üdv. Péter

2013. okt. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Csatlakozom Péterhez. és az előtte szólóhoz.

Az oktatásért nem lenne kérhető pénz, mivel Jézus sem csinált belőle kereskedelmet,

A Bibliát pedig bár nem ingyen van a papír és a nyomda festékek, mi magunk is teljesen díjmentesen adjuk, mert nem az anyagi haszon szerzésnek kell motiválnia egy életkérdést, amit Isten sem pénzért ad.


Katy Weaver

2013. okt. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat de azt kérdeztem hogy van e ilyen egyház.

Egyébként tudja valaki hogy melyik egyház az?

2013. okt. 31. 10:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség.a jehova tnaúk is kérnek pénzt,csak burkoltan.A lelkiismeretére hatnak másoknak.Na,én ezért nem csípem őket,meg azért,mert elfojtják szegény fiatal lányok vágyait akár a kapcsolatra,akár a világ megismerésére.


Amúgy a szcientológia kér pénzt a saját tananyaguk oktatásáért,meg az auditálásért.Én nem vagyok szcientológus,és ellenzem is őket és a működésüket.


Mindegyik felekezetet be kellene tiltani!Hiába van vallásszabadság,ezek akkor is szekták maradnak!

Elvágják a külvilágtól a tagokat meg behülyítik őket a nagy igazsággal,ami egy színtiszta propaganda!

2013. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Amit a szcientológiáról írsz azt én is ellenzem.

De az én kérdésem a BIBLIA oktatásról szól és nem valamilyen agyament ember kitalációjának az oktatásáról.

2013. nov. 2. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!