Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Református vagyok, szabad...

Református vagyok, szabad hallgatnom Bayer Friderika zenéket?

Figyelt kérdés

Igazából eddig annyit tudtam erről az énekesnőről, hogy régen szerepelt az euroviziós dalfesztiválon.

Legutóbb találtam egy régebbi albumát, vallásos énekeket énekel Istenről, Jézusról. Később kiderült számomra, hogy ő a hit gyülekezet tagja. A dalaiban nem találtam a hit gyülekezetére utalásokat.

Tehát, bün-e hallgatni enne a felekezetnek a dalait reformátusként?


2013. nov. 19. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

Az. Vagy csak simán troll.

Nekem "furcsa" is volt mindig, hogy emberek _nem_ a szüleiket, barátaikat, ismerőseiket stb. kérdezik pofonegyszerű vagy akár bonyolultabb témákban.

A kérdések kb. fele nem valós, vagy szimpla provokáció. Az meg az egyes kérdezők agyi színvonalát mutatja, hogy ilyesmiken "szórakoznak". Értelmes életük lehet...

2013. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem olvasd el:


[link]

2013. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 mustafa33 ***** válasza:
43%
Shalom uvracha Berta, (ha már református kérdezte, hát legyen a köszönés is református ☺) buta ember még provokálni is csak bután tud.
2013. nov. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Shalom uvracha, Mustafa, rég láttalak. :)

Egyetértek.

(A református köszönés amúgy nem az "Áldás, békesség"?)

2013. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!