Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Íme a keresztény Istent nem...

Íme a keresztény Istent nem ismerő emberek világa?

2013. nov. 21. 17:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az Tati?
2013. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Jaajj. Ez kérem szépen a társadalmi normákat nem ismerő emberek világa. Egyébként meg Európában é Észak-Amerikában a bűnözök nagyobb aránya vallotta magát kereszténynek, vagy vették föl a keresztény vallást. (had ne mondjam el, hanyad részük került vissza a tutyiba, mikor állítólagosan megtalálták Jézust) Ettől függetlenül, nem kezdem becsmérelni a hívőket, hogy ők az erkölcstelen elfajzult emberek stb. stb. Szóval, ha lehet, akkor ez szintén ne legyen divat, ha éppenséggel NEM keresztényekről van szó.


Amúgy meg, mi bizonyítja, hogy a videón látott egyének nem keresztények? :D Vagy, hogy ateisták, vagy hogy iszlámok stb. stb.

2013. nov. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez azoknak a világa, akik nem ismernek jobb minőségű kamerát.

Attól hogy bunyóznak, attól még nem biztos, hogy hitetlenek. Ahogy én nem bunyózok, és ateista vagyok, ők se biztos hogy hitetlenek. Remélem érted.

2013. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Ha ismernéd a keresztény Istent, nem provokálnál, kérdező.
2013. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%

A rövid válaszom:nem.


Fel kéne hagyni a keresztény propagandákkal.Igazából ez még propagandának is rossz.

2013. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Baromságra baromsággal ha provokálsz: Ahelyett hogy a szép fiucskákkal szexelnének reverendában (mert ugy-e ök ismerik a keresztény Istent).
2013. nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Nekem elsőre az ugrott be, hogy vallási fanatikusok verik egymást, vagy fradista balhé látható, de aztán világos lett, hogy csak heccről van szó.

Nem néztem ugyan végig, de a nagy igyekezet főleg arra irányult, hogy nehogy véletlenül komolyabb pofon csattanjon. Ez nem bunyó, csak tréfa.

Mintha a Sting jelét is láttam volna, meg egy keresztet valamelyik nyakban, bár kétségtelenül azt is felvehetik pusztán poénból.

Számomra inkább a vallási felekezetek közötti gyűlölködés jön elő, erről szól a történelem és mióta elterjedt az ateizmus, azóta békésebb a világ.

2013. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
A helyettes nővér összekeverte a pirulákat?
2013. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Mirk ***** válasza:

Talán ismered a szereplőket?

Van bármi köze a kulturálatlanságnak a vallásokhoz?


Rá kéne már jönni, hogy ezekkel a provokáló kérdésekkel csak távolabb taszítjátok az embereket az egyházatoktól.

2013. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
61%

Provokálásra reagálnék egy provokációval:Íme a keresztény Istent nem ismerő emberek világa: [link]


[link]

2013. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!