Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hány kilós volt Szűz Mária?

Hány kilós volt Szűz Mária?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert ha nagyon kövér volt és eltitkolta, hogy szexuálisan aktív volt, akkor elképzelhető hogy úgy esett teherbe, hogy az nem látszott rajta a kövérsége miatt, és emiatt a szüzessége elvesztését sem kellett elismernie.


Kérem, hogy csak forrásmegjelöléssel hivatkozzunk releváns idézetekre!



2014. jan. 20. 19:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
A kitalált lényeknek nincs súlyuk
2014. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szerintem könnyen lehet, hogy volt egy nő, Szűz Máriának hívták és 100 kilot nyomott.
2014. jan. 20. 20:39
 3/24 anonim ***** válasza:
14%

Ha élt volna házas életet, akkor már nem hívnák szűznek.

Más részt egyszer már ha nem is hiszed sokad magaddal, nem volt kapcsolata férfival, és a gyermek sem születhetett embertől, mert a gyermeknek tökéletes emberként kellett megszületni, akinek egyen értékű lett az élete a Bűnbe esés előtti Ádámmal.


Különben a halála amit az emberiségért tett nem volna jogilag elfogadható Isten előtt, ezért kellett egy olyan megoldás mi miatt Isten fiának életét, át ültette az érintetlen Mária méhébe, hogy ott emberként megszülessen,

Tökéletlen ember nem tud tökéletes utódot nemzeni.


A fejlődésére, és jólétére Isten szelleme vigyázott...


S nem idézek, mert nem hiszem, hogy valahol ilyen dologgal foglalkoztak volna, mivel ez abszurd.

egyébként is Mária nem volt Kövér, ez biztos, még hivatkozás nélkül is


Szörnyű....

2014. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Gondolod, hogy bárki meg tudja neked mondani, hány kilós volt Szűz Mária, ráadásul forrással alátámasztva? Azért ez meredek :-)
2014. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom a választ, de az agyad kb 0.1 gramm lehet...
2014. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem tudom, de József jó nagy naiv mamlasz lehetett, ha elhitte, hogy az asszony hirtelen csak úgy terhes lett.
2014. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát kérdező, belőled se nézem ki hogy mindennap olvasol...
2014. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szentségit neki!
2014. jan. 20. 23:24
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha 160 cm magas volt akkor kb 50-55 kg volt. Mit tudom èn...sehol sem îrja
2014. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is olyan 50-55 körül lehetett.
2014. jan. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!