Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten misztikus, a létünk is...

Isten misztikus, a létünk is az, akkor miért ítéli el a biblia, és a katólikusok a misztikus dolgokat?

Figyelt kérdés

Manapság minden természetgyógyász általi gyógyítást a sátán művének tartanak,és lehurrogják,ahelyett,hogy örülnének neki,istennek köszönnék.

Miért van pl az is,hogy a pozitív varázslást is a biblia által rossznak ítélik,miért bántják a pozitív dolgokat,hiszen isten is pozitív,nem?


2009. dec. 6. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Pozitív varázslás?Nem olvastál kicsit sok Harry Pottert?

Egyébként nem tartják a természetgyógyász általi gyógyítást a sátán művének,amennyiben amögött valós tudás van(pl gyógynövények,pszichológia),persze a mindenféle hókusz-pókuszos "csodatevők"akik csupán arra mennek ,hogy lehúzzák a beteg embereket,köszönő viszonyban se állnak a természetgyógyászattal.És kapaszkodj meg ,rájuk nem a papok,hanem az orvosok haragszanak a legjobban:nem egy esetben már gyógyíthatatlan stádiumban kerül hozzájuk a beteg,holott korábban gyógyítható lett volna még.

2009. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bocs,nemrég olvastam a biblia részletét,azért írtam varázslásnak,a különböző "magánszertartásokra" és a mágiára gondoltam,természetesen a pozitív részére,gyertyák,és füstölők melletti kérésekre..

Természetgyógyászok alatt sem a kóklereket értettem,hanem akik pénz kézés nélkül,pl energetikával,reikivel,vagy **val gyógyítanak,őket még az orvos is ajánlja,és kiszabják,hogy mindíg el kell menni orvoshoz,mielőtt a kezelést végezzük,

tilos érte pénzt kérni.

A kezelés kézrátétellel működik,a Dalai Lámától ered,és az univerzum energiáját alkalmazza közvetítő személyen keresztül.Ez elősegíti a test harmóniáját,segítve a beteg részek önmagától való regenerálódását...



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2009. dec. 6. 19:36
 3/4 ceri ***** válasza:
81%
Mert minden vallás többé-kevésbé máshogy értelmezi istent.A másféle értelmezést pedig hamisnak, az ördögtől valónak tartja.
2009. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyszerű. mert Isten nem részrehajló. ennek adok, ennek nem. és azért, mert e világ Istene sátán. és ha sátán világából bárkit is támogatna, magát sátánt támogatná. a természetgyógyászatot nem ítéli el a biblia, mindaddig, amig nem kap szerepet benne egy "ERŐ" ami valahonnan jön.
2009. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!