Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kedves vallásos Barátaink,...

Kedves vallásos Barátaink, számotokra a " halál " milyen formában létezik?

Figyelt kérdés
A " Halál ", mint valami entitás, általános,vagy személyes, a halál, mint fizikai folyamatok lezárása, mint visszavonhatatlan tény, vagy valami átmenet kapuja, útjelzője,...? Vannak még lehetőségek, lehet választani, ki-ki èrtelmezése szerint. De ez vajon a " Halált " érdekli?

2014. máj. 6. 12:43
1 2
 11/13 mustafa33 ***** válasza:
filoszmen, és te gondolod, hogy egy Mustafa a Talmudban hisz? ☺
2014. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Miben hisz Mustafa?
2014. máj. 9. 22:29
 13/13 mustafa33 ***** válasza:

Talmudot azért idéztem, mert érdekes és nem láttam még hogy valaki is innnen idézne. De egy mély bölcsesség azért van benne. csak ne "vakon" olvassa senki, mint ahogy a jt-k olvassák a Bibliát.

Egy Mustafa természetesen az Úrban hisz, és a próféta (az Úr áldja és adjon neki békét) tanításában. És az angyalokban, mert ha nem hinne az angyalokban akkor a kinyilatkozásban sem hisz, mert azt Dzsebril (Gábriel) angyal tolmácsolta a prófétának (az Úr áldja és adjon neki békét). És mivel én az angyalokban sem tudok hinni...

2014. máj. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!