Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus élt szexuális életet?

Jézus élt szexuális életet?

Figyelt kérdés
Ő is ember volt biztosan voltak biológiai szükségletei, nem?
2014. jún. 4. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Biztosan élt. Állítólag felesége is volt, de azt csak egy könyvben olvastam, lehet hogy kamu.
2014. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Hogyne élt volna, sőt az asszonyt minden éjszaka a mennybe juttatta.
2014. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Sok analfabéta hitgyülist most is megszexuálja a jelenlétével, ki is dőlnek a nénikék. hehehe
2014. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%

Mármint melyik Jézus?

Állítólag volt párja - ezt aztán szépen ki is vették a Bibliából. Pedig ez a normális.

2014. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Hogyne élt volna. Neki is át kellett esnie az emberi test esetlegességein, meg kellett tapasztalnia az örege " mesterművét " és mindent, ami a serdülőkorral jár. Reggeli merevedés, korai magömlés, ejakuláció visszatartásának technikái...ember volt, nem?
2014. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Régóta gondolkodom rajta, de még nem tudtam megválaszolni magamnak sem, hogy most tulajdonképpen irígykednem kéne, vagy inkább sajnálnom azt, akinek nincs jobb dolga, mint hogy ilyen kérdéseket ötöljön ki és írjon le. Meg persze azon is, hogy valójában lehet hogy én vagyok rohadtul bigott és képmutató(?)... De valahogy mégis mindíg az az érzésem az ilyen és ehhez hasonló kérdések kapcsán -amikor emberkék, nyilván csak a tudásszomjtól vezéreltetve, és persze legrosszabb esetben is csak tapintatlan módon(...)- hogy valamiért az illető szándékosan profanizálni akar valamit, amiről azért feltételezhetően tudja hogy mások számára szent, és mintegy bele akarja törölni a lábát, ha lehet még nevetségessé is téve a kérdés "tárgyát". Persze fel is lehet ezt fogni viccesen is. Ám a mondás azért úgy tartja hogy az nevet, aki utoljára nevet...
2014. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Hát, ha már az anyja is szűz volt, ki tudja? Náluk ez családi vonás. Szerintem még az apja sem próbálta ki.

:)

2014. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lényegtelen.

(nem az a zsidó alien illuminátusok a gyerekeik, meg még nem tudom miket szoktatok összehányni).

2014. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy élt nemi életet. Ő volt a falu bikája, na meg a falu hossza!
2014. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Jézus egy fiktív alak, úgyhogy nála nem voltak ilyen problémák.


"Isten báránya" arra jött, hogy a vérét ontsák, nem pedig arra, hogy szexeljen.

2014. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!