Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Melyik a nagyobb bűn!?!...

Melyik a nagyobb bűn!?! Homoszexualitás kontra Öngyilkosság?

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 15:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

Egyik sem.

A homoszexuális ugyanúgy szereti az embereket, mint a heteró szexuális. Arról nem tehet, hogy a másik nemet kívánja, az ellenkezőt meg nem.

Senkinek sem árt vele.


Az öngyilkosság sokkal bonyolultabb téma, mert több oka lehet. De én őket sem ítélem el.


Ha azt kérdezted volna, hogy valaki meleg legyen vagy öngyilkos, akkor viszont a melegre szavaztam volna. (de nem azért, mert elítélném az öngyilkosokat).

2014. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%

Ha vallási szempontból kérdezed akkor az öngyilkosság!

Mindkettő halálos bűnnek számít, de a homoszexualitást meg lehet bánni, míg az öngyilkosságot nem...

Habár amikor szorul a kötél, azért valószínűleg nagyon megbánja a delikvens, hogy megtette, de akkor már esetleg késő!


Szóval elvileg(!) az öngyilkosság!

2014. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%

Kamaszkorban szinte mindenki foglalkozik egy ideig az öngyilkosság gondolatával. Sokan meg is kísérlik, persze szigorúan úgy, hogy véletlenül se haljanak bele.

A homoszexualitás nem bűn, hanem állapot. El kell fogadni és élni kell vele.

2014. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
egyformán nagy bűnnek számít mindkettő vallási szempontból!
2014. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%

A homosexualitás NEM lehet bűn, mert arról nem tehet, aki az. Megbánni sem lehet éppen ezért.

Az öngyilkosság már lehet.

2014. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

3Móz 20,13

És ha valaki férfival hál, úgy a mint asszonynyal hálnak: útálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak; vérök rajtok.

2014. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
Milyen beteg elgondolás, hogy a szeretet bűn...elmondanátok, hogy miben vagytok különbek bármelyik jobbikos nácinál?
2014. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Hogy jön ide a politika?
2014. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%
Úgy, hogy ugyanazokkal a sötét eszmékkel jönnek "keresztény" emberek, mint a legrosszabb jobbosok.
2014. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%

Én pl nem vagyok keresztény, nem vagyok vallásos, csak olvastam a bibliát és mivel vallási szempontból tették fel a kérdést annak fényében próbáltam meg válaszolni...

Tehát nem az elvakult keresztények szerint, hanem az "elvakult" Isten szerint (legalábbis amennyire ki tudtam venni a könyvből) bűn mindkettő, de hogy ki kivel mit és hogyan, az nem tartozik rám és személy szerint nem is érdekel!

Viszont a Biblia szerint nem jó ötlet! ;)

2014. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!