Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vallásos embereknek bűn...

Vallásos embereknek bűn megnézni egy jó csaj fenekét?

Figyelt kérdés
Több csoporttársam vallásos az egyetemen. Pár napja elment előttünk egy csinos lány, nagyon apró rövidnadrágban, és igazából csak én fordultam utána. A többiek véletlenül sem néztek oda. Csodálkoztam is, mert kb. kiszúrta az ember szemét. Egyébként máskor is megfigyeltem már ezt, de arra gondoltam, lehet csak véletlen, de sose nézik meg a csajokat. És nem melegek.

2014. júl. 14. 12:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
36%
Na mindegy!!szeretem az olyan hozzà szolast amihez nem is ėrtenek!!! Akik azt sem tudjak mi a paraznasàg!!!es azt hiszik az jo amit ök gondolnak!!!biblia az egy mėrce!!de aki szellemileg sötėt ugy sem fogja megėrteni!!!ugyhogy lehet le pontozni,engem ez nem erdekel!!!de aki a bibliara hivatkozott ige àlltal..a Màtėban... teljesen igaza van !!!!
2014. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Az idézett ige az a szándékra vonatkozik. Tehát a vágy felgerjedése az nem bűn, az ugyanis biológia.

Ha valaki nem forog a csajok után, az nem forog.

De ha valaki radart játszik, azzal még nem lesz bűnös. Persze ha sok az inger, az nagyobb kísértést jelent.

2014. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Egy jó csaj széep fenekét megnézni soha senkinek nem bûn. :)


Más kérdés, hogy a nagyon vallásosak nemhgy feneket, de ha szembejön egy akármilyen nõnemô ( 3 és 120 között ) akkor másfelé néznek.

2014. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A többi nőnek akarnak tetszeni, vagy a kiszemeltnek játszani a jó fiút. Amúgy nem bűn.
2014. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 cli_hlt ***** válasza:

Kérdező. A vallás nem logikus. Az vallás. Ha tetszenek a lányok, nézegesd őket.


Megsérül valaki? Nem. Akkor meg?

2014. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én is mindig meg szoktam nézni :)

22/L

2014. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Dehogyis bűn! Nézegetéssel még nem ártasz senkinek, csak arra figyelj, hogy ne túl feltűnően csináld, azt nem illik. És ennél tovább ne menj, amennyiben nem akarsz semmit a lánytól.

A csoporttársaid nem nézték meg, hát nem nézték meg. Talán csak nem akartak modortalanok lenni. Vagy túl szégyenlősek. De vallás miatt is lehet, ha úgy gondolkodnak, ahogy itt egy-két hozzászóló.

2014. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk én inkább az arcokat nézem. Szerintem meg lehet nézni úgy, hogy nem arra gondol az ember, hogy de meg..

és akkor az már mindjárt nem paráználkodás. Néha én is odapillantok, de a fenék az olyan unalmas, az mindenkinek van, abból nem lehet levonni következtetéseket. Azért, mert valakinek jó segge van, nem biztos, hogy jó ember. Az arcból inkább, de az sem mindig mérvadó. Azért, mert valakinek szép arca van, nem biztos, hogy jó ember. Nézegessed, de ne vidd túlzásba.

Ez az én semmitmondó hozzászólásom volt.

2014. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Pedig minden esetben a Biblia a mérce.

Ennyi

2014. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Így van, de a szabadságba belefér, hogy kívánság nélkül odanézzek, ahova jól esik. A motiváció nem mindegy.
2014. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!