Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vajh miért csak azon emberkék...

Vajh miért csak azon emberkék tagadják az evolúciót, akiknek fingjuk sincs az egészről?

Figyelt kérdés

Szinte állandó kérdés itt a kategóriában, hogy "miért hisznek olyan sokan az evolúcióban?". Már ez a megfogalmazás is sejteti persze, hogy az ürgének nem igazán értette meg, amit tanítottak neki az iskolában. De amikor idekeveri az ősrobbanást meg miegymást, akkor végképp kiderül, hogy nincsenek megfelelő ismeretei az evolúcióval kapcsolatban, ellenben kritizálja, mert azt hiszi, hogy ez valami "ateista hókuszpók", ami az ő kis vallása ellen van.

És vajh miért a tudatlan réteg képezi a hívők nagy átlagát?



2014. nov. 30. 09:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
69%
Vallásos vagyok, de hiszek az evolúcióban is. A kettő egyáltalán nem zárja ki egymást. Ferenc pápa is beszélt erről.
2014. nov. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
#1 Csak a szövegértés nem megy...
2014. nov. 30. 09:42
 3/75 anonim ***** válasza:
Ferenc pápa messze van, S.ZS. pártelnök, miniszterelnök-helyettes meg közel! :-D
2014. nov. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
14%

Te ott voltál a föld keletkezésekor? Nem? Én sem. Gondolom suliba is jártál, és nyomatták a szöveget neked is, mint nekem is.


Na most képzeld el azt a szitut, mikor olyat tapasztalsz, amit több mint 2000 éve próféták írtak le. Ráadásul a Bibliában leírt legmagasabb szintű személyt. amit az Apostolok is kaptak.Ugyan olyan csodák és jelek jelennek meg nálad, mint más megszentelt hívők körében. Az összes esemény ma 2014-ben ugyan úgy megy, mint amit leírtak 2000 évvel ezelőtt.


mindezek után, csak annyit kérdezek tőled:


Ezek után te elhinnéd azt amit a suliba próbálnak bioszon és törin beléd sujkoltak?meg a majomtól való származásos maszlagot?


Én nem hittem, és nem hiszem hogy majomtól származnánk. A fent emlitettek miatt.A tapasztalatom miatt, az események miatt amit eddig átéltem, és ami rajtam keresztül nyilvánult meg.


Az, hogy te mit hiszel a te dolgod, de nem árt egy kis agytornát végezned, hogy elgondolkodj: nem minden az, mint aminek látszik.


És az, hogy valamit az iskolában tanítanak, még nem feltétlenül igaz.


Hülye példa, ne neked mint ateistának, talán képletesebb:


A kommunizmust jónak mondták, a vörös diplomát jónak mondták, oktatták a komunizmust. Aztán most mi lett belőle? mi derült ki róla?

2014. nov. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
12%
Szóval, ha te majomtól származónak akarod hinni magad, tedd a te dolgod:DD
2014. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
0%

# 4/4 Időpont ma 09:46


Ugye mijen rohatt komenista ármány ez a vörös diploma? :-DDD

2014. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 A kérdező kommentje:
Az ötös válasz megint csak árulkodó. A válaszolónak fingja sincs az evolúcióról.
2014. nov. 30. 09:52
 8/75 anonim ***** válasza:
1%

Minustzolj drága, minuszolj:xDD


A tények, tények:D



A szél fúj, de nem látod, csak az eredményét:D

2014. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
6%

7 Te megtanultál olvasni, és értelmezni?


Akkor fuss neki még egyszer baby:DD

2014. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:
nem pontoztam le senkit.
2014. nov. 30. 09:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!