Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért nem hal meg a mindenkori...

Miért nem hal meg a mindenkori belügy- vagy igazságügy miniszter az elítéltek és bűnelkövetők üdvösségért?

Figyelt kérdés

2014. dec. 8. 19:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést hogy a viharba sikerült kicsikarni magadból?
2014. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Amiért a plébános sem a hívek üdvösségéért.
2014. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1#: miért, Jézusnak hogy sikerült?
2014. dec. 8. 19:37
 4/20 anonim ***** válasza:
hát ezen elgondolkodhatnál, kedves kérdező. Jót tenne neked.
2014. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azt is kérdezhettem volna akár, hogy a keresztények miért nem osztják szét a vagyonukat a szegények között?!!


Persze, lehet hogy belügyminiszter nem keresztény, de elvégre mindegyik a tévútra tért bárányokat akarja visszaterelni a helyes útra, nem de?


Ha pedig így van, akkor miért nem teszi meg érte a maximumot?


Bár most meg azt is kérdezhettem volna, hogy hogyan lehet, hogy Jézus már 2000 éve megváltotta az emberiséget, még se változott azóta sem semmi!!?

2014. dec. 8. 20:04
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

"...hogyan lehet, hogy Jézus már 2000 éve megváltotta az emberiséget, még se változott azóta sem semmi!!?"

Hát dehogynem változott. Sokkal nagyobb bűnöket követnek el egymás ellen. Akkoriban maximum csak egy kecskét vagy lovat loptak, ma már gyárakat a nép vagyonából.

2014. dec. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

csak az számít, ÉN hogy értem meg, és ÉN hogy követem Őt. Ezt csak egyes szám első személyben lehet mondani. Nagy ívben teszünk a Te követelőzéseidre, mert neked is egyes szám első személyben vannak kötelezettségeid, dolgaid.

És most hallgassunk egy szép éneket:

https://www.youtube.com/watch?v=6D1bzmGPlyw

2014. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, egy ilyen adományosztáskor éppen sok keresztény a másik oldalon állna, mind megadományozott, ugyanis a legtöbb keresztény szegény.

Aki valamivel gazdagabb, az már adományoz, de ne követeld, hogy hajléktalanná váljanak azért, hogy másokon segítsenek!

2014. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ja, főleg a földi helytartóságuk...


[link]

2014. dec. 8. 22:26
 10/20 A kérdező kommentje:
És és nem követeltem semmit, pusztán a szavukon fogtam őket!
2014. dec. 8. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!