Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

2014. dec. 24. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Komoly érdeklődéssel néztem a videót..., egészen addig, amíg az előadó világgá nem kürtölte a szexuális irányultságát...
2014. dec. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Szekuláris Egyesület szerint amúgy egyik egyház sem jó dolog, úgyhogy felesleges volt kihegyezni a kérdést a katolikusokra.
2014. dec. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 openyoureye ***** válasza:

"úgyhogy felesleges volt kihegyezni a kérdést a katolikusokra."


- Ezt honnan szedted?

2014. dec. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem, de ezeket nagyvonalakban tudják az emberek.
2014. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
Számomra semmi újat nem mondott a felvétel, azzal is tisztában voltam , hogy Stephen "meleg". Nem lepődtem meg a felszólalásán sem, nem az első eset, hogy nyilvánosság elé áll a melegek érdekeiért. Hogy mi a véleményem, hááát?,mit mondjak, Freddie Mercury sem az életvitele miatt kedveltem.:D Én nem ítélem el a melegeket, hiszem, hogy nem választás kérdése az, hogy azonos neműekhez vonzódnak, viszont én sem tehetek róla, hogy undorítónak tartom az azonos neműek szerelmi, de főleg szexuális viszonyát. Elfogadom, hogy az emberi jog és méltóság őket is megilleti, na de minket többieket is megillet. Amikor két ellentétes irányú érdek ütközik mindenkinek engedni kell nekünk is és nekik is. Van meleg ismerősöm, sőt inkább haverom, mi ezt a dolgot jól kezeljük egymás között, nem akarjuk egymást megbántani, megváltoztatni, de megbotránkoztatni sem, bár néha így is kicsúszik egy-egy sértő szó de ezt még túléli a barátság.
2014. dec. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Attól, hogy meleg vonatkozztassunk el. Az lényegtelen információ.

Koncentráljunk arra amit a papság hatalmáról, a luxusról, Thomas More-ról, a gyarmatosításról, illetve a purgatóriumról mond.

2014. dec. 26. 11:25
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Ezek a dolgok viszont nem vádak, hanem tények, akik nem elfogultak azok jól láthatják az egyház történelmi szerepét és világi törekvéseit. Az is igaz, amit a mai egyházról állít, tulajdon képen azért írtam, hogy számomra nem mondott új dolgot, sőt lehetett volna még jobban cifrázni, csak gondolom nem akarta.
2014. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

„Ezt honnan szedted?”


Csak onnan, hogy a belinkelt videóban kifejezetten a katolikus egyház visszáságaival foglalkoznak. A kérdés természetesen nem a katolikus emberekre lett kihegyezve, hanem az egyházra, illetve bizonyos egyházi személyek botrányos cselekedeteire, de szerintem ez elég egyértelmű mindenki számára.

2014. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!