Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Erröl a videóról mi a vélemény...

Erröl a videóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=mXgkbkgNEU4 megjegyzem ateista vagyok vagy ez videó szerint evolucionista
2013. dec. 27. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú de nagyon.
2013. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na jó,látom megszületett a 100.000.000.000.000. felhasználóneved Tattila.Csak gratulálni tudok hogy ennyi E-mail címet és jelszót fejben tudsz tartani.Vagy listát vezetsz róla?


Ha tévednék és mégsem Tattila (azaz a régebbi tattilaboy) vagy,akkor elnézést.


A videó pedig:100000-szer lerágott csont,amiből már a velőt is kiszopkodtuk itt GYIK-on.

Minimum ezer kérdés foglalkozik Kent Hovind hülyeségeivel.


Csak írd be ide a gyík keresőjébe hogy "kent hovind" vagy csak simán "hovind" és jönnek is a cifrábbnál cifrább kérdések/válaszok.


Jó szórakozást!

2013. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és vélemény:BULLSHIT!
2013. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még ezt a sz*rt?
2013. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oke amugy nem vagyok tatilla adok občeanskit is ha kell ami a személyazonossági magyarul ez mellékes máma olvastam a tatilla vagy ki kérdését és gondoltam felrakom mert nem tudtam hogyan nézzek utána nyugi xdxd
2013. dec. 27. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdező a kérdésben írta hogy NEM kreós (nem ezt írta hanem azt hogy ateista=nem lehet kreós)
2013. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát hogyne...
2013. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég sokára, de nekem végre leesett a tantusz.

Tatti valójában vérbeli ateista és az a szándéka, amit teljes sikerrel végez, hogy mindenkivel megutáltassa az ostoba Hovind videókat és azért teszi fel minduntalan az ehhez hasonló kérdéseket, hogy a folyamatos és korrekt cáfolások hatására véletlenül se akadjon senki, aki akár a legcsekélyebb mértékben is hitelt adna nekik.

Persze, tudom, most szerénykedni fog, hiszen az inkognitóját nem akarja leleplezni.

Bravo Tatti, teljes siker, most már abbahagyhatod, nincs teremtett lélek, aki komolyan venné immár Hovindot, a módszered pompás volt, remek munka.

2013. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!