Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mikor jön már el az utolsó...

Mikor jön már el az utolsó idő "ahogyan a bibliában meg vagyon írva"?

Figyelt kérdés
Mert a hívők folyton azt hangoztatják az utolsó időket éljük,apokalipszis meg anyám kínja mindent a bibliához kötnek,hogy a biblia megírta ,hogy ez meg az lesz.Bár nekem nem igazán számít a biblia hivatalos jóslásnak ,mert még ha majdnem időre napra évre pontosan leírta volna,hogy ekkor meg ekkor az lesz még azt mondom oké.Ennyi erővel én is leírhatok bármit aztán majd lehet egyszer be jön.Szerintem a bibliát ha jelent valamit,nem jól értelmezik az emberek,sőt félek attól sosem fogják tudni,valójában mit is jelent a biblia.
2015. márc. 25. 23:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

ma 07:01


Értelek de nem az én vég időmről van szó hanem mindenkiékről.

2015. márc. 26. 19:09
 12/16 A kérdező kommentje:

ma 12:48


Nem ezt írtam pontosan,csak egy okos ember mondta,hogy a bibliának valószínű nem az a valódi értelmezése amit most ki olvasnak belőle és látni akarnak,hanem valami más,lehetséges inkább tanító szándékú lenne,de erre az emberek így sosem fognak rá jönni.

2015. márc. 26. 19:12
 13/16 A kérdező kommentje:
A túlnépesedés az egy mítosz nem valós dolog,csak azt szeretnék ha te azt hinnéd,hogy olyan komoly túlnépesedés van.
2015. márc. 26. 19:13
 14/16 anonim ***** válasza:

"de nem az én végidőmről" -De igen, arról van szó.

Meg rólam. Meg mindig arról,aki olvassa. A szentkönyveket mindig úgy kell olvasni, hogy teljes egészében rólam szól, minden szereplője én vagyok. (ezt csak 1. sz. 1. személyben lehet mondani)

*

Az egész világom borzalmas túlnépesedés van. Ez nagyon nagy baj, realitás és nem mítosz. Exponenciálisan nő, nem lineárisan. Mindenki tudja, a technika és a túlnépesedés halálra kínozza a világot. ÉS haldoklik.

Valós idejű statisztika: csak 18 éven felülieknek.


1 152 075 Idei vízfogyasztás (milliárd liter)

418 470 Idei, vízzel kapcsolatos betegségek miatti halálozások

703 997 704 Megbízható ivóvízhez nem jutó emberek


[link]

2015. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

tegnap 19:46


És meg számoltad az embereket,hogy valójában is ennyien vannak,és van tapasztalatod is ezekben a dolgokban amit írsz,vagy csak valaki ezt írta vagy mondta és ez alapján osztod a statisztikai észt?

2015. márc. 27. 10:36
 16/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az embereknek akkor is baja lenne mindennel,ha csak 1milliárdan élnénk a földön.Na és kivel kéne kezdeni kit kéne kinyírni,hogy csökkenjen az emberek száma?Kezdjük a te vagy én rokonságommal esetleg.
2015. márc. 27. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!