Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Joy of satant és annak magyar...

Joy of satant és annak magyar változatát a spirits of eridut és elysiumot a nácik hozták létre?

Figyelt kérdés

A blog témája a spirituális sátánizmus , de nem kell sokat barangolni az oldalon hogy megtaláljuk a náci szimbólumokat , horogkeresztet és Mein Kampf-ot Hitlertől.

Íme néhány példa erre:

[link] Horogkereszt

[link]

Hitler művei



2015. máj. 29. 20:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Most utána kerestem pl annak , hogy Gehso , de nem találtam semmit , vagy ez csak egy kitalált név (?) szemléltetésképp ?
2015. máj. 31. 14:42
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük, akkor az összes vallásban lévő nevek kitaláltak. A név viszont nem csak szemléltetésképpen van ott. Írj privátot, gondolom vannak kérdéseid, ott pedig szívesen válaszolok ha betartod amit kértem. Azt is elmagyarázom, hogy miért nem találtál a Gehso névre interneten semmi különöset.


Üdv, egy ES-t valló...

2015. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nos kedves kérdező én válaszolnék a privát üzenetedre, de sajnos a regisztrációd le lett tiltva és/vagy törölve.
2015. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12%

Köszönöm szépen a moderátoroknak, hogy törölték azokat a szektás üzeneteket! :)


Nem szabad, hagyni hogy behülyítsék a fiatalokat, ez a mocskos szekta. Szerintem ennek nagyon-nagyon, csúnya vége lesz, (csoportos öngyilkosság vagy ilyesmi). :(


Ja és Zhoobole (tudom, hogy te voltál az, az egyik fő tag, szekta vezér, aki a stílusát egy amerikai főpaptól szerzi): Nem vagyok liberális! Sőt a Jobbikra szavaztam, amit szerintetek ugye a zsidók irányítanak. No comment... :D Írd le majd megint, hogy angyalok szálltak meg akik gonosz földönkívüliek és ezért hagytam ott a Sátán atyát aki a jó földönkívüli és, hogy biztos zsidó vér csörgedezik az erembe! :D Ne zavarjon benneteket, hogy kb. annyi közöm van hozzájuk, hogy van pár zsidó barátom, illetve eljárok néha krav magázni.


Bocsánat az ide nem illő válaszért, de ezt még ide kellet írnom, ennyivel lógtam még nekik!

2015. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Missi_Key ***** válasza:
nem tudom, állítólag a vezeője náci, de ezt csak hallotam, viszont, ami a spirituális részt illeti. elég szép. olyasmik amit kevés helyen találsz meg. bárki is szedte össze nem kis tudása lehet a dologról. ha hiszel az ilyesmiben, ha nem akkor úgyis mindegy.
2015. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Mi a cs*cs? Én is beleolvastam, hogy ez micsoda...egy része nagyon tetszett, viszont rengeteg benne az önellentmondás és ez a kinek mi a micsodája számomra olyan kicsit, mint anno a chipses pokemon korongok. Nincs kicsit túlmisztifikálva ez az egész és rágörcsölve?

Eredetileg keresztény vagyok. Nem hithű vallásos. Szexuálisan érintkeztem egy entitással/azaz inkább fordítva. Nem tudtam hova tenni az egészet, de tetszett és kíváncsi voltam mi történt és hogy...aztán, hogy hogy néz ki, kivel, mi az a 3.szem. Csakrák...mellesleg, ha tobozmirigy cisztám van, akkor mi van?

Érdekes ez az egész, amíg nem mèlyülök bele teljesen.

Ráklikkeltem a Joy of Satanra. 1perc se kellett, hogy leessen, hogy a skinhead nővérem miért vallotta magát sátánistának.

A legelejèn azt állítják, hogy ez jó, meg minden, a démonok kedvesek, ha tisztelettudó vagy velük, aztán jön hirtelen a fasizmus...meg a többi. Napi 4 tisztítás?! Az egész magas. Plusz, ha degradálás Sátánnál a szarvas vörös testes ábrázolás, akkor a fehér talár miért nem az? Istent szokták fehérben ábrázolni. Akkor most Sátán Isten? És mindenki szőke, meg árja? Ez az egész egy katyvasz számomra...

Nem, mintha a Biblia nem lenne az.


Visszatérve...anèlkül is lehet b***ni az "incubussal", hogy belenyomorodnék, vagy feltétlenül hinnem kell ebben az egészben?

Nem fogok Istenhez imádkozni, meg Jézusozni. Még a földönkívüli rész is érdekes mondjuk Ezékiel írása a Bibliában arra utal (tanulmányozva ès óriások voltak ), túl sok a pontos adat és száraz, magasan kitűnik a többi cukormázzal behintett szöveg mellett.

Tudnèk hinni ebben, csak ez már megint túl szélsőséges bigott vallásos szekta.

Nem elég annyi, hogy megtagadom Jèzust, nem hiszek istenben, de Sátánban igen és a démonok létezésében és kölcsönösen élvezzük egymást? 😅

Azt sem értem mellesleg az ezotéria, hogy jön hozzá, de bak vízöntő vagyok, váltáskor születtem. Oroszlán az aszcendensem...ha ez számit. A démonlexikont is nézegettem. Megakadt a szemem azon, hogy van olyan, aki erkölcsös és hogy egyetlen egy perverzet sem láttam. Lilith(?) -en kìvül, bár ő sincs perverznek említve, csak szexuálisnak ès Lucifer kedvencének.

Olvastam az eredettörténetét succubus kapcsán. Ugyanakkor nem találtam erről írást Spiritsen. A-zs-ig nem olvasnék el mindent. Gyenge az idegrendszerem, már volt 2infarktusom is és borderline vagyok.

Nem szeretnèk rágörcsölni a témára, de pár dolog érdekes/érdekelne. Ha valaki közületek beavatna, aki nem túl "véresszájú" (elnézést, de nincs jobb szavam rá. Az elején lehet olvasni, hogy nem tolerálják, ha sátánista a sátánistát támadja pl, mègis annyi ilyesmiről olvasni, plusz már rögtön a legeleje támadással kezdődik, ha valaki kérdést tesz fel, amit nem értek, mert az is benne van, hogy a keresztények is ott hagyják mindenhol a szemetüket, hirdessük mi is a sátánizmust...ugyanakkor nem hittérítés, de a démonnak cserében mégis hasonló felajánlást/vagy energiát kell adni, ami meg vagy önellentmondás teljesen, vagy fokozatosan leamortizálod magad. A meditáció sem tudom, hogy jön ide) annak örülnèk.

Ha a "szexdémon" szeret a hústesttel játszani, akkor az miért nem lehet kölcsönös érdeklődés szimplán és nem belerokkanós törtènet?

Valaki segít kibogózni a szálakat?

Köszönöm előre is!

24/L

2019. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!