Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy miről szól ez a cikk? Esetleg a törvény (? ) magyar változatát valaki tudná linkelni?

Figyelt kérdés

Találtam egy cikket az online eladásokkal kapcsolatban (azt nem tudom, hogy pontosan kiket érint, de a rajzolókat/művészeket mindenképp), és szeretném megtudni, hogy miről szól - valószínűleg engem is érint.

[link]


Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném!



2014. dec. 27. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

"On Jan 1, 2015 new EU VAT (consumer tax) regulations mean that any business selling digital services/products to EU customers must charge tax at the local rate for the purchaser’s country."


Az új EU adó szabályozás szerint minden üzleti eladás, amiben digitális szolgáltatást vagy terméket adnak el EU-s vevőnek, a vevő országában érvényes helyi adó kerül felszámításra rá.

2014. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!