Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Tanúk, láttátok a bevándorláse...

Tanúk, láttátok a bevándorlásellenes elenkampány plakátját a máté 25:31 -el?

Figyelt kérdés
"mert éhes voltam, és ti ennem adtatok, szomjas voltam, és ti innom adtatok,IDEGEN VOLTAM, ÉS TI BEFOGADTATOK" áll a plakáton. mit szóltok, szegény tudatlan emberek SZÓ SZERINT értik ezt a dolgot, gondolván, hogy Jézus egyszerűen tanít. szegény "megvilágosodás" nélküliek!!! nem tudják, hogy a fenti sorokat NEM SZÓ SZERINT KELL ÉRTENI!!! nem tudják, hogy ezek a bibliaversek Jézus felkent testvéreire vonatkoznak, azokra a tanúkra, akik egyre nagyobb számban veszik magukhoz az emlékjegyeket. nem tudják, hogy itt "valójában" Jézus arrol beszélt, hogy észreveszik, hogy milyen sűrgős a prédikálómunka, és ebben kell segíteni a felkenteket!!! milyen hálásak lehetünk a szervezetnek, hogy megvilágosított minket, és mi nem szó szerint vesszük ezeket, mint a többi keresztény. ugye? merthogy a tanúk vezető testületének ez a legújjabb megvilágosodása. jól mondom, vagy félreértettem valamit?
2015. jún. 11. 20:01
1 2 3
 1/29 Ozmium42 ***** válasza:
74%
Nyugodj meg. A Bibliát mindig aszerint kell szó szerint vagy szimbolikusan értelmezni, hogy mihez van kedved.
2015. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%

oké Ozmium, ezt nem gondotam volna rólad....

na mindegy.


azért sem válaszolok

2015. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Vajon a Máté 25:31 alkalmazható-e a jelenlegi helyzetre?

[link]

2015. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
vajon a máté 25:31 alkalmazható-e a felkent tanúkra, és a prédikálómunkára? maga a szervezet elismeri: ez a prófécia nem beszél a prédikálómunkáról. aztán elmagyarázza 10 bekezdésen keresztűl, hogy mégiscsak arról beszél....
2015. jún. 11. 20:46
 5/29 anonim ***** válasza:

Talán annyit ehhez, hogy mi nem veszünk részt a politikai életben ezért nem értem miért keversz ebbe minket...


Marianne

2015. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Ozmium42 ***** válasza:
#2 Miért, mit gondolsz rólam?
2015. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
miért keverlek bele? az idézet miatt, ami minden keresztény számára egyértelmű, hogy mit jelent. csak a zrt vezetői szerint nem azt jelenti. e miatt az új világosság miatt keverlek bele benneteket... ez véleményem szerint Jézus szavainak és tetteinek meggyalázása a részetekről.
2015. jún. 12. 06:07
 8/29 anonim ***** válasza:

Olyan régen jártam a valláskritika topikba, hogy azt hittem, nem gondolod komolyan.

Btw kérdéseidre nincs jó válasz úgy sem, mert költői kérdés szinte mind, kivéve a címben szereplő.

Ne mindenki hisz ugyanabban és ezt el kéne fogadni. Ahogy másokat sem érdekel (mármint általában), hogy tanúk vagytok. Pisz láv potétó.

2015. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
A Jobbiknak van igaza! A Fidesz ne írjon magyarul a külföldi bevándorlóknak, mert úgysem értik meg! A Baloldal meg ne szaggassa le a plakátokat!
2015. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Kedves Tanúk, majd a muszlim hatalomátvétel után próbáljatok téríteni!

[link]

2015. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!