Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Tanúk, láttátok a bevándorláse...

Tanúk, láttátok a bevándorlásellenes elenkampány plakátját a máté 25:31 -el?

Figyelt kérdés
"mert éhes voltam, és ti ennem adtatok, szomjas voltam, és ti innom adtatok,IDEGEN VOLTAM, ÉS TI BEFOGADTATOK" áll a plakáton. mit szóltok, szegény tudatlan emberek SZÓ SZERINT értik ezt a dolgot, gondolván, hogy Jézus egyszerűen tanít. szegény "megvilágosodás" nélküliek!!! nem tudják, hogy a fenti sorokat NEM SZÓ SZERINT KELL ÉRTENI!!! nem tudják, hogy ezek a bibliaversek Jézus felkent testvéreire vonatkoznak, azokra a tanúkra, akik egyre nagyobb számban veszik magukhoz az emlékjegyeket. nem tudják, hogy itt "valójában" Jézus arrol beszélt, hogy észreveszik, hogy milyen sűrgős a prédikálómunka, és ebben kell segíteni a felkenteket!!! milyen hálásak lehetünk a szervezetnek, hogy megvilágosított minket, és mi nem szó szerint vesszük ezeket, mint a többi keresztény. ugye? merthogy a tanúk vezető testületének ez a legújjabb megvilágosodása. jól mondom, vagy félreértettem valamit?
2015. jún. 11. 20:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Amely hatalomátvételhez ti is hozzájárultok azzal, hogy nem segítetek megvédeni tőlük az országot, mert ti nem ártjátok bele magatokat a politikába.
2015. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Salx Narval ***** válasza:
Én sem igazán értem, hogy lehet ebből vallási témát csinálni, de legyen, rajtam ne múljon. Szerintem ésszerűbb lenne az jóval kisebb Osztrák határt védeni és aki egyszer kiment azt nemes egyszerűséggel nem engedni vissza, hacsak nem tudja igazolni, hogy az EU tagállamaihoz tartozik, vagy nincs meghatározott cél ország amit saját akaratából kíván látogatni. A többivel csináljanak amit akarnak, etethetik, cirógathatják őket kedvükre, ide nem engedném vissza. Most komolyan, mindenhonnan kitoloncolhatják őket, de ha mi tesszük akkor újjal mutogatnak, ne már.
2015. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
valójában a kérdésem nem erről szólt.
2015. jún. 14. 08:03
 14/29 anonim ***** válasza:

Spiderfan!


Nem a Jobbik rótta fel egyedüliként a Fidesznek, hogy magyarul ír a külföldi bevándorlóknak. A baloldali ellenzék, a különböző civil szervezetek és magánszemélyek is nemtetszésüknek adtak hangot emiatt. Egyébiránt az uszító, gyűlöletkeltő plakátok leszaggatása nagyon is helyénvaló cselekedet, amivel maximálisan egyet lehet érteni szerintem.

2015. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
ami maximálisan támogatandó szerintem*
2015. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Tényleg nem egészen erről kérdeztél, de sajnos most kevésbé a Tanúk, mint inkább a bevándorlók vannak az emberek bögyében. Ha majd nem lesznek ennyien, akkor Jehova Tanúi is szóba kerülnek.

Visszatérve a Tanúkra:

Senki más nem értelmezi ezt így. Ha erre az értelmezésre apellálnak, akkor azt csak a Tanúk vonatkoztathatnák egymásra, de ők nem tekinthetnék egymást idegeneknek, hiszen testvérek Jehovában.

Ha pedig a prédikáló Tanúra is érvényesnek gondoljuk, akkor megetetjük, megitatjuk, aztán gondolkodjon el a Tanú azon, hogy vajon akik nem tartoznak közéjük, azok szükségképpen gonoszak-e!

Ha nem gondoljuk érvényesnek, akkor hivatkozhatunk arra, hogy a vendég kellemetlenséget okozott azzal, hogy elkezdett prédikálni, fenntartott a munkában, elvonta az időt a családtól, és így tovább. A kellemetlenséget okozó vendéget pedig nem látjuk szívesen. Ha pedig úgy, hogy kihasznál téged, akkor nem vagy köteles fogadni. Egyébként levetetheted magadat a területkártyájukról, ha túlzottan zavarnak és kihasználnak.

2015. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

# 16


Nem vagyok baloldali, tavaly háromszor is a Fideszre szavaztam. Ennek ellenére nem igazán értem, hogy hogyan lehetnek a bevándorlók az emberek bögyében, ha soha életükben nem találkoznak velük (legalábbis a nagy többség), s legfeljebb a tévében látják őket. Gondolom, a nem létező pirézek is joggal vannak elutasítva a becsületes, dolgos és cseppet sem intoleráns magyarok által, mert rengeteg okot adtak rá, hogy ne fogadja el őket ez az Isten által kiválasztott, szuperintelligens, szuper tehetséges és szuper igazságos mintanép.

2015. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kedves 17-es, nézd meg a 10-es hozzászólásban linkelt képet! Nem tudom, te hogy vagy vele, de én nem akarok 40 fokban ilyen hacukát keresztényként felvenni.
2015. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Mi a baj a bevándorlókkal?

A fő baj az, hogy nem tudnak beilleszkedni, mert olyan kultúrából jöttek. Már most lépnünk kell, hogy ne vegyék át a hatalmat. Ha keresztények lennének, akkor a kormány nem verné félre a harangot.

A második baj az, hogy képzetlenek. Igaz, hogy a börtönökben dolgoztatják a rabokat, de szabadlábon már nem tudnak nekik munkát adni.

A harmadik baj az, hogy túl sokan vannak. Te lemondanál a nyugdíjadról, a fizetésed feléről, vagy a TB-ről, hogy ők ide telepedjenek?

Továbbá akkor legyél ilyen elnéző, ha egy nőrokonodat megerőszakolják, vagy ha felrobbantja magát valamelyikük. Svédországban nagyon sok nőt bevándorlók erőszakolnak meg.

Ötödrészt: Trianon.

2015. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Jehova Tanúi esetleg szintén tekinthetők inváziós hadseregnek, mert ők magukat Abaddon sáskáinak tartják, így rájuk nem vonatkozna a vendéglátás.
2015. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!