Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit szóltok az augusztusi Jw....

Mit szóltok az augusztusi Jw. Tw rolexes műsorvezetője most egy másik aranyórát viselt?

Figyelt kérdés

Kissebbet, vékonyabbat... a műsor első felében mutogatta, de utánna kitekert pozícióban próbálta takargatni.

Hova lett a rolexe? Mivel ismét az adományokról, és az önzetlenségről beszélt, lehet, hogy eladta, és a pénzt a szegényeknek adta?


2015. aug. 5. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem problémának azt, ha Isten anyagilag is megáld valakit, de ha ennyire felesleges világi dolgokra költi, miközben ennek ellentétéről beszél, ott egyértelmű, hogy semmi köze Krisztushoz. De még megtérhet.
2015. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én sem érzem problémának, ha valakinek vannak javai.

Azt érzem problémának, ha valaki egyszerű szemről beszél, de ő maga ezt nem alkalmazza.


Most már visszafogottabb volt, mint februárban.

2015. aug. 5. 08:50
 3/12 anonim ***** válasza:

sajnálattal látom, hogy az ellenségeskedés, és a gyűlölet keltés már a vérévé vált,

:(

2015. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Jézusnak olyan jó minőségű varrás nélküli ruhája volt, hogy ezért nem tépték szét, a Katonák, inkább sorsot vetettek kié legyen.


Márk pedig olyan gazdag volt, hogy saját nagy házban laktak és még szolgákat is tartott


hajjaj

2015. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Az írások soha nem mondták sehol hogy nem lehet "gazdag" valaki.

A Pénz szeretete a rossz, s az hogy e körül forog az élete, nem az hogy valaki rendelkezik javakkal.

2015. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves grkaty.


Sajnálom, hogy szelektív a látása. Én, amit magácska mondott, elismertem. Olvassa el fentebb. Ezekután igencsak okafogyott volt azt írnia, hogy nekem a gazdagsággal lett volna bajom.


Ön szerint mi a különbség egy drága alsógatya, és egy aranyóra között?


A témához kötve a következő:


senki nem látja, milyen alsógatya van rajtam egy tévéadásban (átlagesetet figyelembe véve)


ezzel egyetért?


és mi a helyzet az aranyórával? Igen, azt láthatják.


itt jegyezném meg, hogy csak ez a vt tag nem tud felvenni olyaninget, ami takarja az óráját, immár másodjára. A többi férfinak sikerült: Órájukon túllógó inget vettek fel, mandzsetta gombbal.


Érti-e, hogy nem a pénzről, és gazdagságról írok,


HANEM A FÖLDI JAVAK LÁTVÁNYOS FITOGTATÁSÁRÓL???


Én, ha tanácsot adhatnék nekik, ezt mondanám:


uram, figyelembevéve azt a témát amiröl Ön beszél, és azokat, akiket képvisel, illetve azokat, akikhez szól, tisztelettel azt ajánlanám, a forgatás ideje alatt VEGYE LE AZ ÓRÁJÁT.

2015. aug. 5. 13:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de Én nem vagyok grKaty.


valami nagyon nagy tévedésben van kedves Fiatal ember.

grKaty több gyermekes család anya,

Nekem egy leány gyermekem van,


mindazon által 11. hónapja vagyok férjnél, grKaty pedig évtizedek óta férjes asszony.

2015. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hagyd kérdező, egyrészt szándékosan nem érti amit írsz, másrészt szerintem sem grkaty, de régebb óta ide író csóka, aki ha jól emlékszem a saját gyereke szadizmusától szenved és most, hogy végre elvette valaki, gondolom szekta tag, már nincs egyedül és nem a nyugdíjából kell fenntartania magát. Így viszont a szektát nem tagadhatja meg, ki tudja, talán még az új férj is ellenőrzi, hogy asszonykája becsülettel védi az ördögtornyot és a hazugságokat.
2015. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ó, elnézést, valamiért ez a név ugrott be.


Egyébként pedig Ön is téved a "fiatalemberrel."


KÉREM, HAGYJA FIGYELMEN KÍVŰL, és válaszoljon a kérdésre.

2015. aug. 5. 18:59
 10/12 Roland G. ***** válasza:

Én nem értek egyet a russelizmussal,de ha valakinek Rolex órája van az nem baj.A probléma az,ha valaki a szegénységet hirdeti és mégis gazdag,ez képmutatás.Istennek nincs baja a gazdagsággal,ha korrekt módon és tisztességesen szerzi meg valaki a javakat.A gond a bűnös módon való pénzszerzéssel van és a kapzsisággal,ezt ítéli el a Biblia.


Az Úr áldása,az gazdagít meg.. (Példabeszédek 10:22)

2015. aug. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!