Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért jellemző a (vak) buzgó...

Miért jellemző a (vak) buzgó hívők kilencven százalékára a kritikán aluli helyesírás?

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 17:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
42%

biztos az iteligenscicájuknak elvitteja cicaja nyeleét.


szors össsszefügggés vanám a helyseírás és a vakbuzgóság között.


egyes bíróságok így döntik el a vallásvitákat: az ismeri jobban a bibliát, aki pár sor szövegben kevesebb hibát vét.


mert akisokat vét, na, az a vakbuzgó!


ezt mindenki tudja, és vitán felül áll.

2015. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
57%
mert az intelligenciájuk (hiányát) tükrözi mind a helyesírásuk (hiánya), mind a vakbuzgóságuk.
2015. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
Én még egyet sem láttam itt, aki hívőként kritikán aluli helyesírással rendelkezett volna, viszont magadfajta nagyokos hülyét rengeteget.
2015. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
Hívő vagyok, az iskolában színjeles voltam nyelvtanból, jutalmakat is kaptam, más gyerekeket korrepetáltam. Mi is a bajod a hívők helyesírásával, baba? :)
2015. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
40%

Ha szemét volnék azt mondanám, hogy nem csak nyelvtan, hanem szövegértés is.:D

Amúgy vagy nagyon fiatalok és azért tűnnek fel, vagy a szektájuk szerint bűn mindent olvasni. Vagy nagyon egyszerű emberek.

De azért a kilencven % gondolom nem statisztika, csak vannak akik kiemelkednek a tömegből.


És a kérdező nem hülye, ne bántsátok! :P

2015. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Az is lehet amúgy, hogy titkos jelzés egymásnak :D
2015. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 szp72 ***** válasza:
60%
A kérdező hölgy vagy szőke vagy rendőr, mert bizonyítottan azok butábbak.
2015. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 szp72 ***** válasza:
90%
Ez vicc volt.
2015. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Roland G. ***** válasza:
Általánosítani nem lehet.Én hívő vagyok,és elolvasok minden könyvet,történelmit,irodalmit és olyanokat is amivel nem értek egyet.Valóban vannak vakbuzgók,amolyan bigottak,de a kereszténység nem azt tanítja,hogy vonuljunk ki a világból és ne foglalkozzunk mással csak a hívő dolgokkal.Helyesírás terén pedig minden fajta hívő vagy nem hívő embernél egyaránt vannak problémák!
2015. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 BringaManó ***** válasza:
Julianna, én is csak csatlakozni tudok sok előttem szólóhoz: nagyon gyanús, hogy légből kapott (vagy legalábbis hibás következtetésen alapul) a kérdésed.... Nekem ez nem tűnt fel, kíváncsi vagyok, hogy te hol figyelted meg... Valami vakbuzgóknak szóló topikban? (És a vakbuzgótlanoknak szólókban jobb az arány?...)
2015. okt. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!