Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A katolikusok szerint bálványi...

A katolikusok szerint bálványimádásnak számít, ha kiteszem egy falamra valamelyik híres régi filmcsillag képét (Marilyn Monroe, James Dean, Marlon Brando)? Akkor Andy Warhol is bálványimádó volt, amikor megfestette Marilyont, Elvyst?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 13:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

a katolikusokat és jehova tanúit ilyen alapon összemosni olyan mint pl azt mondani "liberális?konzervatív?Náci? ez ugyan az, mind politizál!"


amúgy nem, nekem is sokféle filmes plakátom van


mondjuk én orthodox vagyok (görögkeleti ha így ismerősebb)

2015. okt. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"A Tanúk ugyanazok mint a katolikusok. Tudjátok miért? Mert mind a két vallás tagjai hívők, hisznek a transzcendenciában."


Oké, akkor ennyi erővel a keresztény is egyenlő a muszlimmal. Hiszen mindkettő hisz a transzcendenciában.

2015. okt. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!