Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondolnak az ateisták a...

Mit gondolnak az ateisták a sátánizmusról?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 03:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy egy vallas. De kb ugyanolyan mint a keresztenyseg. Ugyanolyan emberek uzik. Ertelmetlen ido pazarlas.


Foxtrot Unicorn

2012. júl. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
semmit. mivel én elvárom hogy mindenki tartsa tiszteletben azt hogy nekem nincs hitem és ne akarjanak rám erőszakolni semmilyen vallást így úgy érzem hogy nekem sincs jogom mások vallását firtatni, de igazából nem is érdekel.
2012. júl. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nos mivel a "sátán" az a hitvillág elrettentö példának találta ki igy néhány lázadó hivő sátánista lett hogy evvel is csak a a hivöket hergeljék! a sok judás! Troll :P
2012. júl. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 hollófernyiges ***** válasza:

/pc mode off/

hülyegyerek pózerek.

/pc mode on/

2012. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Fura, de létezik "Ateista sátánizmus".

[link]


Amúgy szerintem 90%-ban csak divatból gyakorolják, ahogy pl. az emo stílust.

2012. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan káros mint a többi vallás.
2012. júl. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

de honnan tudjátok h káros?!

utána néztetek valaha a tanításaiknak?

vagy csak mindenre rávágjátok h nem mint a birkák?

ezt főleg azoktól kérdezem, akik csak kritizálni tudnak másokat de gondolkodni nem

2012. júl. 9. 16:36
 8/20 A kérdező kommentje:

harmadik valászolo! te milyen jogon nevezel engem judas trollnak?

biztos neked is atmostak a keresztenyek a pici agyad mindenféle ostobasággal

2012. júl. 9. 16:47
 9/20 A kérdező kommentje:

[link]

olvassatok el! es gondolkodjatok el rajta!

legalabb ti akik szabadgondolkodónak nevezitek magatokat

becsaptak titeket, spiritualisan teljesen hazavagtak!!!!

a keresztenyseget azert hoztak letre h az igaz vallástól eltéritsenek!!! nagyon ügyesen csinaltak, hisz mar semmiben sem vagytok kepesek hinni. csak annyit kerek h olvassatok el! a tudomany is be fogja bizonyitani h leteznek felsobb erok!!! szerintetek minek koszonhetoek olyan gyógyulasok melyeket az orvosok sem tudnak megmagyarazni?

2012. júl. 9. 16:55
 10/20 anonim ***** válasza:

te feltettél egy kérdést ő elmondta a véleményét.

de amúgy azon kívül hogy lehordhass mindenkit aki szerint ennek a vallásnak ugyanúgy nincs értelme mint a többinek volt valami értelme feltenni ezt a kérdést?

ez egy olyan vallás amire a világ nagy része rossz szemmel néz tehát ha te is használtad volna a "pici agyad" rájöhettél volna hogy nem fogsz olyan választ kapni hogy "ó én teljesen egyetértek a sátánistákkal, ez a legigazabb és legjobb vallás" így viszont nem kéne megsértődni és lebirkázni azt aki nem ért egyet veled.

2012. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!