Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Pápa mennyire hithű, vagy...

A Pápa mennyire hithű, vagy ha biztos a hitében. Akkor a Pápamobil miért golyóálló üveggel és páncélozva van. Vagy ez csak olyan mint azok akik, esőért imádkoztak, de nem vittek esernyőt magukkal?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 18:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

# Hakapeszi


"Akkor a francnak imádkoznak hozzá a hívők?"


Én neked ehhez mi a franc közöd van? :)))

2016. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

"Én neked ehhez mi a franc közöd van? :)))"


Felhívom figyelmed a kérdéskör címére, ott balra:


Valláskritika.

2016. febr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%

"Ő nem egy gyermek apja, hanem a világé."


A hívők szerint. Mások szerint meg nem.

2016. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tudod, én sehol sem látom a Bibliában, hogy bármelyik isten földi helytartója (akit amúgy az emberek találtak ki és neveztek ki) sérthetetlen lenne vagy védelem alatt állna.
2016. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Clark Kent.. ***** válasza:
A 18:51-es által mutatott viccből tényleg megvan a válasz.
2016. febr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

mennyire hithű, ? Ennyire :


Egyik délután II. János Pál leül keresztrejtvényt fejteni. Rágcsálja a ceruza végét, csak nem tud mit kezdeni az egyik feladvánnyal, odafordul a szobában tartózkodó egyik bíborosához:

- Segíts kérlek. Mi az, négy betű, "ina" a vége és nőt is lehet így hívni.

A bíboros hosszas gondolkodás után:

- Tina!

- Ühüm... Te, akkor van egy radírod?

2016. febr. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

nem vagyok katolikus de szerintem tök egyértelmű


amiért a hívő emberek egészséges ételt esznek, sportolnak, szednek c vitamint stb stb, puszta ésszerűség


azóta van ilyen amúgy mióta János Pálra rálőttek (ő túlélte ugye) de nem feltétlenül hazsnálják, pl a mostani pápáról sem ismerek olyan képet amin valamiféle fal védené, rengeteg olyan helyzetben van amikor simán meg lehetne gyilkolni

2016. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
ez a téma ha élni is fog és tündökölni, maximum pár bejegyzésig, de sok sikert hozzá
2016. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A Pápa sohasem volt hithű. A saját vallásához hű, de igazából még ahhoz sem, mert időnként vannak változások, változtatások a dogmákat és a nézeteket tekintve.


A Vatikán is a CIA kezében van, ezért mindig az marad sokáig a Pápai trónon, aki úgy táncol, ahogy a CIA fütyül.

2016. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!