Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Bizonyítható tény hogy Jézus...

Bizonyítható tény hogy Jézus szexuális kapcsolatot létesített a tanítványaival a 12 apostollal, állítólag már az őskeresztények is tudták, ezt tudván az egyház miért ítéli el a meleg kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

A Natgeon volt egy műsor amiben újonnan feltárt dokumentumok tartalmát osztották meg a nézőközönséggel . Ezek a feljegyzések az őskeresztényektől származnak és a feljegyzések közül az egyik magától Szent Péter apostoltól ! Szent Péter ezt mondta :

" Tanítványaimnak átadtam a Szentlelket úgy ahogy egykor adta át nékünk tizenketőnknek z úr , egy a Jeruzsálemi meletti barlangban mezítlenül ölelkezve és férfiak közötti szerelem édes mámorában"


2016. febr. 25. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Őszinte sajnálattal olvasom, hogy a tv-ben elhangzott információkat hitelesnek tekinted, mivel a kérdés egy általad elfogadottnak ítélt életstílusnak pozitív színben való feltüntetésének célját képezi, és jó esélyt látok arra is, hogy az elmúlt pár homosexuálisok védelmében feltett kérdések nagy részét is szerintem te tetted fel, így figyelmeztetni szeretnélek, hogy az általad képviselt nézet, elfogadhatatlan, és sokak számára természetellenes és undorító, és a természetes és biológiailag normális szaporodásban is kudarcot vall, pontosan azért, mivel Isten férfit és nőt teremtett a szaporodásra, és nem férfit férfivel. Meg kérnélek, hogy a jövőben ha szeretnéd képviselni továbbra is a teljesen eltorzult hajlamot képviselni, akkor azt egy olyan helyen tedd, ahol másokban nem keltesz felháborodást. Köszönöm.
2016. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem bizonyítható.

A NatGeot azért ne vedd készpénznek.

2016. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

"Bizonyítható tény hogy Jézus szexuális kapcsolatot létesített a tanítványaival"


Ez hatalmas baromság. És természetesen nem is fogod tudni semmi hitelessel alátámasztani. Az idézetre rákeresve ezt adta ki:


"Your search - Tanítványaimnak átadtam a Szentlelket úgy ahogy egykor adta át nékünk tizenketőnknek - did not match any documents."


Szóval nem hazudozz össze-vissza!

2016. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 DrPro ***** válasza:
67%
Sajnálatos, hogy ilyen dolgok mennek a Natgeon. Ne nézz tv-t nem ér az agymosás.
2016. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Nincs ilyen dokumentum. Olyan dokumentum van ebből a korból (Szent Pál levelei) amelyikek egyértelműen elítélik a homoszexuális kapcsolatot.


Ezek szerint a nemzetközi meleglobbi megkaparintotta már a NatGeo-t is. Ebben nincs meglepő, csak idő kérdése volt.


Csak azt nem értem, hogy mi a tökömnek nincsenek egymással elfoglalva, miért kell állandóan a kereszténységet csesztetniük.


Valami nagyon hibádzik náluk, ha csak úgy tudják jól érezni magukat, ha másokat csesztetnek, és erre még rakat sok pénzt is képesek áldozni.

2016. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

A "tudományba" nem csak az ezotériát, hanem a baromságot is próbálják becsepegtetni.

Sajnos az információ silány tömegtermék lett. Ráadásul rengeteg a hoax.

2016. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

sajnos manapság a "tudományos" csatornák is csak a nézettségre mennek, én a NatGeo-bol akkor ábrándultam ki mikor leadtak egy rakás műsört arról hogy "az k*** élet hogy itt ufól szálltak le, de a kormány titkolja!" had érezze a proli ,hogy mist milyen okos lett, ez 2010-ben volt, de olyan ufo jelenségeket hoztak mint alátámasztást amit a 90-es évek elején már megcáfoltak, a "szakértők" meg olyan emberek voltak akiknek semmiféle szakértelme nem volt, csak kitálta hogy ő most az ufoszakértő, és ő aztán megmondhatja, hogy így a búzát semmi nem töri el :D láttam egyszer egy másik műsort ahol pont ezt za ürgét leplezétk le, és mutatták ,hogy de igen ha odamész és kézzel eltöröd a szalmaszálat, az is pont ilyen...


és ez ment le, ezekkel a "szakértőkkel" és "bizonyítékokkal" a NatGeo-n! Nem úgy, hogy "ez a férfi azt állítja hogy..." hanem mintha egy komoly tudományos műsor lenne


a "Jézust ba**tam" meg valljuk be sok proli figyelmét felkeltő cím lehet, ami hozza a nézettséget


szerintem megírom én is a saját "titkos evangéliumomat" és akkor 2050-ben már jöhet is a "dokumentumfilm" hogy "az egyház az ókortol fogva titkolta, hogy Jézus egy gyíkember-ufo hibrid! Ugye mennyi mindent megmagyaráz?"


én nem vagyok am elegházasság ellen ,de ez akkor is egy akkora baromság ,hogy hangosan na olvasd fel mert rádszakad a ház

2016. febr. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 szp72 ***** válasza:
50%
Ha tényleg van ilyen ókori irat, (amiben kételkedek, mert szerintem tudnék róla) akkor az egy eretnek gnosztikus irat lesz. Ők híresek voltak a hamisításukról, apostolok neve alatt közölték a hülyeségeiket. S igen az erkölcseik is meglehetősen bizarak voltak. Szerintük a bűnös testet kicsapongással kell megvetni.
2016. febr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
wtf did I just read.... o_O
2016. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon merész emberek vannak manapság.

De már ezen nem lehet meglepődni, hiszen maga a Szent írás is azt írja hogy az emberek egyre messzebb mennek a gonoszságban


Sajnálom ezeket az embereket.

2016. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!