Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nem skizoid és veszélyes, ha...

Nem skizoid és veszélyes, ha a vallásosok többsége interakciót folytat kedvenc lényeivel?

Figyelt kérdés
Elképzeli a válaszait, vagy csak beszél hozzájuk és nem történik semmi, aztán később egymástól független történésekbe belemagyarázza hogy ez azért volt mert...stb. Véleményem szerint ezek nagyon veszélyes dolgok, a tiszta, egészséges tudat fontos dolog, egy képzelt lény képzelt parancsaira megszűnhet a józan önkontroll.
2016. márc. 20. 20:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tudod régen én is azt hittem miután imádkoztam és történt valami (válasz jött), hogy csak véletlenek, de aztán rájöttem, hogy ennyi véletlen egymás után már nem lehet véletlen.
2016. márc. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!