Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha egy hívő tudna segíteni,...

Ha egy hívő tudna segíteni, miért nem teszi?

Figyelt kérdés

Egy csomó hívő tudja, hogy milyen szellemi támadásoknak vagyok kitéve, de egyáltaán nem állnak mellém, sőt még bohóckodnak is vele.

Létezik olyan okkult praktika, ami még a barátok szívét is elfordítja egymástól? ( én nem fordultam el tőlük, csak ők tőlem).

Azon gondolkodtam, hogy vajon van olyan rontás, ami manipulálja az embereket ?

telepátia...



2016. júl. 5. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Egyszerűen jellemgyenge emberek.

2016. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A hivő és keresztény életet élő nem ugyan az.


Az ördög is hiszi hogy van Isten, sőt tudja, de nem él úgy.

2016. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miben segíthetünk?
2016. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ozmium42 ***** válasza:
Nem létezik semmilyen mágia.
2016. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ilyen forrásból táplálkozó problémád van?
2016. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"A hivő és keresztény életet élő nem ugyan az."


De ugyanaz. A keresztény életet élők hitből élik az életüket, ellentétben az álkeresztényekkel, akik nem hivők, hanem valami egészen mások.

2016. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a keresztény ember is gyarló ember, egyszerűen úgy gondolja mágia, okkultizmus így ebben a formában nem si létezik, persze mint kulturális jelenség, mint fikció, stb stb igen, de valódinak elhinni azt nevetségesnek tartják



és olyannak látják, mint mikor mondjuk valaki elkezd magyarázni h a föld lapos de az egyház és a zsidók közös összeesküvése ezt eltitkolja előlünk, nyilván kinevetik


... és nem ismerik fel ,hogy akár valóban okkultizmusról van szó akár nem, te ezt valósnak itéled meg és a problémáid valósak

2016. júl. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ákos13 ***** válasza:

Ilyen okkult praktika nem létezik.


Mellesleg a keresztények nem mind segítőkészek, sok köztük az álszent ember.


Amúgy miért itt trollkodsz, kérdező?

2016. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy troll lenne, csak egy csalódott ember.

Hogy miért nem segítenek? Nem tudom. Tőlük kellene megkérdezni.

Rontás biztos van, de Isten gyermekén az nem hat. Ha hívő nem segít, akkor fordulj Istenhez.

2016. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy a(z eredeti, ős) kereszténység HISZ a mágiában. Ezért is tiltották, mert azt hitték, hogy működik!


A mai kereszténység már nem foglalkozik ennyit vele, mert tudja, hogy ilyen nem létezik. Azért az ördögűzés megmaradt... gyengébb IQ-val megáldott hívek kedvéért.

2016. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!