Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az evangélikusok, reformátusok...

Az evangélikusok, reformátusok, katolikusok szerint mikorra várható a világvége?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 21:21
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Ákos13-nak adok igazat. Nem akarom megsérteni a keresztényeket, de az ő hitüket csupán az vezérli, hogy pár dolgot jó lenne megcsinálni, de nem lehet (pl.: halál utáni élet). A tudomány egy csomó bizonyítékot kimutatott az abban "hívőknek". Gondolok itt pl.: az evolúcióra.


Ahogy azt mondták előttem is az idő és a 4-5 milliárd év múlva bekövetkező "napmegnagyobbodas" fogja elpusztítani a Földet.

2017. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Sok tudatosan megtévesztő állítás lepleződött már le az evolúcióról, pl. én még azt tanultam hogy a majmok genetikai állománya csupán 5 %-ban tér el az emberétől, mostanra "kiderült" hogy ez legalább 25 %. Mindez nem véletlen. A sötétség fejedelme nem szeretné hogy Életed legyen Krisztusban és Világosságod. Tudósok tömkelege tért már meg Jézus Krisztushoz, mert a munkájukban eljött az a pont, amikor be kellett látniuk, a végére értek a tudományuknak. Pl. Einstein: "Úgy senki sem képes olvasni az evangéliumot, hogy ne érezné meg benne J.Kr. jelenlétét. Minden szóban benne lüktet egész valója. A legendákat soha nem járja át így az élet. Jézussal összevetve az összes emberi hős csak sánta, bukdácsoló nagyra nőtt törpe". De itt van Kepler, Newton, filozófusok és számos Nobel díjassal lehetne még bővíteni a sort, milyen érdekes hogy ezekről az iskolában nem tanítanak.
2017. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!