Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért zaklatják a Jehovák...

Miért zaklatják a Jehovák folyton az embereket?!

Figyelt kérdés
Több alkalommal is elküldtem már őket de amikor vasárnap reggel 6-kor az egyetlen napon amikor aludhatnék akár 7-8 óráig is csöngetnek! Persze ha ilyenkor zaklatnak akkor nem finomkodok!

2017. márc. 28. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
91%

6-kor??? Ez nagyon durva! Tuti rájuk hívnám a rendőrséget.

Én társasházban lakom, egyszerűen nem nyitom ki az ajtót. Szerencsére nem jönnek gyakran, és általában délután szoktak. Az utcán meg nem szólok hozzájuk, megyek tovább, akármit mondanak.

2017. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 A kérdező kommentje:
A vicc az hogy társasházba lakok én is! Elektromos kaputelefon van! De mivel tudtommal egyetlen egy Jehova sem lakik a házban ezért arra gyanakszok hogy a póstás kóddal jönnek be! (mivel nálunk még nem állították át) De ha bebizonyosodik hogy tényleg azzal akkor szó szerint nem képletesen szétrúgom a seggüket!
2017. márc. 28. 14:26
 3/83 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valaki beengedi őket. Hozzám is szoktak kapuzni, hogy ezt vagy azt hoztak vagy szórólapot. Nem engedek be senkit. Csak ha hozzám jön valaki, vagy ha nekem hoz valamit. Esetleg ha szomszédnak, de nincs otthon és én átvehetem helyette. De az öreglányok között tuti van olyan, aki mindenkit beenged. Nálunk múltkor egy nagy adag sz-ar volt a lépcsőházban. Gondolom, nem az ott lakót műve, hanem beengedtek valakit, aki ott végezte el a dolgát.
2017. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
100%
Agymosottak, de hogy 6-kor? Szerintem aki téged ilyenkor meglátogat, annak tényleg konkrétan baj van az agyával. Ez nem Jehova tanúi kérdés. És nem hitbuzgóság.
2017. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
18%

6-kor nem mennek, képben vagyok, több rokon is tanú.

Fura, hogy ezt pont kedden írod ki. Két nappal az állítólagos eset után 😁

2017. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 A kérdező kommentje:
...és mi van akkor ha most írtam ki vagy ezt már a vallásod is megmondja hogy mikor írhatom ki? Amúgy áruld már el mit vártok az emberektől amikor mondjuk napközbe kopogtattok be hozzájuk?! Mert ez nem csak engem de másokat is marhára zavar! Az álszent vigyorgásotokkal és a vénasszonyokat lehúzó viselkedésetekkel! Mert azt csináljátok az öregeket húzzátok le pénzzel! Te és a családod lehet hogy nem de felénk sok ilyen van!
2017. márc. 28. 16:20
 7/83 anonim ***** válasza:
100%
Rájuk kell hívni a rendőrséget zaklatás miatt.
2017. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
13%

Reggel 6-kor?


még viccnek is rossz. van még valami amit kifogsz találni?

remélem a lelkiismereted rendben van ha van ilyen neked.

2017. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 A kérdező kommentje:

Nekem tiszta a lelki ismeretem de ez vajon rátok is igaz?

Amikor bementek egy idős özvegyhez kuncsorogni tőle kis kávét! Felolvastok neki pár szép szót a mesekönyvetekből aztán meg tartsátok a markotok egy hogy picit aprót?! Aki meg olyat mer állítani vagy vitába mert szállni veletek azt már egyből a pokolba küldenétek! Tudom mert engem néhány jehova Sátánnak hív mert már 1-2 embert letudtam téríteni a "helyes" útról a logikus érveimmel!

Amúgy hozzá tenném hogy 9 évet tanultam egyházi iskolába mégse hiszek istenbe ezt a tanáraim nehezen de elfogadták! De amit a te közösségedtől kaptam! Huhu az vicces volt! :D Dióhéjban lehetek akármilyen jó ember ha nem hiszek istenben jelen esetbe Jehovába akkor a pokolra jutok! Hát tudod mit?! Inkább szenvedek egy örökkévalóságig a pokolba de megtartom a szabad akaratom és nem hódolok be egyik szektának sem! Mert ez vagytok ti egy szekta!

2017. márc. 29. 04:43
 10/83 anonim ***** válasza:
88%
Idefigyelj kedves Jehova barátom! Mielőtt még nekiállnál vádaskodni megmondanám hogy nálunk is előfordult már igaz nyáron hogy reggel 6-kor ott kopogtak az ajtóba! Nem szokásom de úgy elküldtem őket a jó ...anyukba hogy azóta nem láttam őket legalább fél évig most ismét jönnek igaz már délidőben! De hagyjátok már békén az embereteket ezzel a szektával! Mert igaza van a kérdezőnek ez egy mocskos szekta!
2017. márc. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!