Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Segitenetek ebben az Illuminat...

Segitenetek ebben az Illuminati temaban?

Figyelt kérdés
Nyilvan nem titok ez a tema, eleg rendesen fel van kapva, vannak kulonbozo velemenyek e temaval kapcsolatban. A kerdesem csak az lenne, hogy akik illuminatifanok, szinte mar mindenhol haromszogeket keresnek es latnak, esetleg ilyen csoportokba lepnek be, annak jelkepeul, h tisztaba vannak a jelenseggel, nyakra fore hallgatjak az illuminatu songokat, valamint esetleg meg tetovaltatnak is magukra a temahoz kapcsolodo szimpilumokat, es a szemelyiseguk is nagyreszt kifejlett mar (akiket eddig ismerek persze), ok az illuminatusokkal egyet ertenek, orulnek ennek az egesz vilagvalsagnak, vagy ezzel ellentetben ellenuk lazadnak fel, v a harmadik opcio, hogy siman csak "hirdetik", h tisztaba vannak a jelenseggel, oket nem lehet "atverni", tehat nem foglalnak allast?

2017. jún. 6. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Segítek. Kérdezd meg tőlük.
2017. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehat a kerdesem, hogy mi jarhat azok fejeben, akik ennyire megrogzotten ragaszkodva mar az eletuk reszenek nyilvabitjak az illuminatusokat
2017. jún. 6. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez: [link]
2017. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az "Illuminati" elvileg egy titkos csoport mely a világ nagy cégei, vezetőségeibe befurakodva próbálják írányítani a világot. Ha bele szeretnél mélyülni ebbe a dologba akkor evvel a Youtube csatornával kezd: https://www.youtube.com/user/SzeretetCsatorna , ők részletesen elmondanak mindent. Ezután ajánlom "piros pirula projekt" csatornáinak videóit, ha már tényleg bele lendültél.

Szerintem ez az egész valós. Személyes tapasztalat:

Mivel Kárpátalján élő srác vagyok, ezért ukrán pénznemmel kell fizetnem itthon. A legnagyobb bankónkon is fel lelhető az "illuminati" háromszög: [link]

Nem azt mondom, hogy mindent egyből el kell hinni, és már egy mértani háromszögre is azt mondani, hogy "mocskos illuminati", de azért ez szerintem tényleg valós. Benne van a szórakoztató ipar, sport, stb-stb. De ezeket majd a videókon láthatod ha érdekel :)

2017. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol olvasol te erről, de ma már eléggé ráépült egy csomó vicc az összeesküvés elméletekre. Ahogy a Barátok köztes videóból is látható (amin anno sírva röhögtem).
2017. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!