Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondoltok az új török...

Mit gondoltok az új török oktatási lépésről?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok hogy kiszedik az evolúciót a tananyagból.

[link]



2017. jún. 24. 08:30
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Csak így tovább, a következő lépés az lehetne, hogy átnevezik magukat araboknak, ha már egyszer azok, a kisajátított "török" szót meg visszaadják az ázsiai sztyeppék valódi török kultúrával bíró népeinek.
2017. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
90%
Hihetetlenül sajnálom, hogy ostoba politikai döntések miatt nem részesülhetnek megfelelő oktatásban a gyerekek. Attól, hogy az adott döntéshozóknak túl magas az evolúció, még nem kéne elvenni a gyerekektől a lehetőséget, hogy megértsék...
2017. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Tom Benko ***** válasza:
100%
Elmezavarosak.
2017. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
A magyar oktatási rendszerből is (általános és középiskola) ki kéne venni az evolúciós elméletet, illetve az arra épülő mesét. Én mikor általános iskolába jártam nem is tanultuk, később középiskolában se volt róla szó. :D
2017. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Én még nem néztem meg a cikket, meg nem olvastam el az előző kommenteket sem, csak beugrott, hogy valakitől egyszer hallottam, hogy felvetette; hogy a gyerekeknek biológiából/ történelemből megtanítják az evolúciót, hittanból meg a teremtéstörténetet, és mind a kettőről azt mondják, hogy tutkó ez az igaz, és akkor szegény gyerekek meg összezavarodnak, és nem értik, hogy akkor most mi van. Ez csak úgy eszembe jutott.
2017. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Tom Benko ***** válasza:
77%
@24: Az milyen középiskola, ahol nem tanítják az evolúciót? Amúgy milyen mese épül rá?
2017. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%
Ahova én jártam, ott nem tanultuk, (mondjuk csak 2 évig volt biosz). Benne volt a tankönyvben, és a tanár csak feladta házinak, de nem volt belőle sem doga, se semmi. Tehát mivel lényegtelen. (Mondjuk a tanár hittant is tanított az osztálynak.)
2017. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
73%

Biológia és hittan tanár egyszerre? Azt meg hogy?

Ja, értem, szerinte is lényegtelen marhaság az evolúció. De akkor hogyan kapott diplomát biológiából? Bölcsészbiológus, vagy mi? És miért választotta pont a biológiát második tantárgyként, ha az egyik legfontosabb részét komplett szélhámosságnak tartja? És hogy engedhetik tanítani biológiát, ha ennyire trehány módon tanítja?

Na ez a baj, hogy ilyen tanárokat is kitermel(het) a jelenlegi oktatási rendszer. Már persze, ha nem kamu ez az amúgy elég kamugyanús sztori.

2017. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
26%
Nem kamu, tényleg nem tanultuk. ÉN is furcsának tartottam, hogy semmi nem volt róla, mivel vártam a sok hülyeséget, de nem volt.
2017. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Tom Benko ***** válasza:
74%
Ja, hogy hülyeséget vártál, és nem volt. Hát, bogaram, az az evolúció esetén nem is lesz. A drágálatos tanárkádat meg kérdezd már meg a Lenski kísérlet magyarázatáról, vagy az evolúciós algoritmusokról.
2017. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!