Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az a rengeteg őslény akiket...

Az a rengeteg őslény akiket csak a csontjaikból ismerünk, hova tűntek a kreacionisták szerint?

Figyelt kérdés
Az emberiség bűnös volt, de még így is megmentette Isten néhányukat. Viszont akkor mit követhettek el szegény ammoniták vagy pterosaurusok, hogy őket mind egy szálig eltörölte a föld színéről?

2017. jún. 29. 08:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

A kreacionisták szerint kihaltak az özönvíz során. Ez persze nem magyarázat a tömegesen kihalt tengeri élőlényekre és a rétegtani mintázatokra sem, de hát mit csináljunk.


Én magam hívő ember vagyok, hiszem, hogy Isten munkája a teremtés és Isten az élőlényeket úgy teremtette, hogy az evolúció törvényszerűségei érvényesek rájuk. Nem látok ellentmondást a természeti folyamatok és az abba való Isteni beavatkozások között elméletileg sem. Egyébként pedig az isteni teremtés egy folyamat, aminek voltak és vannak szakaszai, de ma is tart.

2017. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"A kreacionisták szerint kihaltak az özönvíz során"


Na ja, ezt olvastam én is. De pont innen jött a kérdés hogy szerencsétlenek mit vétettek a Mindenható ellen hogy mind egy szálig kinyúvasztotta őket?

2017. jún. 29. 10:54
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Biztos megrágták az éjjeli papucsát.
2017. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

Nnos, # 1 válaszolót el kell, hogy keserítsem: a kreacosok "főpapjai" (Ken Ham, Kent Hovind) szerint NEM halhattak ki az özönvíz során, hanem a földi állatok a többi között ott voltak a "Bárkán". Sőt, azóta sem haltak ki! Elég csak ha a sárkányok legendáira gondolunk, vagy a szóra, amivel Vidiripi felebarátunk a leginkább ki tud készíteni: "Mokèlé-mbèmbé"

De egy másik kreacmániás meg pár kérdéssel korábban egyszerűen hamisítványnak titulálta az ősmaradványokat...

2017. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

"De egy másik kreacmániás meg pár kérdéssel korábban egyszerűen hamisítványnak titulálta az ősmaradványokat..."

Ne hazudj, kérlek! Nem az ősmaradványokat tagadtam, hanem, hogy nem mindig a megfelelő rétegben találják őket, stb... ÉS hogy az özönvíz fizikája hozta létre a kövületeket.

Ennyire nem vagytok tisztességesek, hazugság az egyik legfőbb eszközötök

2017. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 hollófernyiges ***** válasza:
61%

"szerencsétlenek mit vétettek a Mindenható ellen"


Az Ószövetségből kiderül, hogy az Úr nem lacafacázik nagyon ha járulékos veszteségekről van szó, simán leküld egy járvány, éhínséget vagy háborút, akkor is ha ártatlanok is megszívják. Rosszkor voltak a dinók rossz helyen, így jártak.

2017. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
74%
a melytengeri elolenyekbis vizbefuladtak az ozonviz soran
2017. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 Fail😂
2017. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Nem az ősmaradványokat tagadtam"

Csak épp kollektíve rájuk fogtad hogy hamisítványok, mert találtak már hamisítványt.

És még van képed mást hazugnak mondani?

2017. jún. 29. 13:26
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

# 5

Áh, Diótorta, Te vagy az? :D

Érdekes, hogy épp te jössz itt a "hazudozósdivel", amikor rendszeresen írsz ki olyan tévhiteket, melyeket számtalanszor ripityára szedtünk... mintha már-már készakarva állítanál valótlanságokat... akkor mondhatom: hazugságokat?

S pont érdekes: hogy húzod meg a határvonalat: mi az, ami valós ősmaradvány, és mi az, ami nem?

S mivel tudnád alátámasztani? Mert úgy nagy általánosságban az ilyen dolgokra 2 googliklikk elég, hogy kiderüljön: valótlanságok... talán egyenesen hazugságok! :D.

2017. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!