Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hitgyülisek, jehovások hozzáto...

Hitgyülisek, jehovások hozzátok csöngettek már be ateisták vagy más vallásúak vasárnaponként?

Figyelt kérdés
ha igen mit mondtak,és ha nem mit gondoltok miért nem?
2010. jún. 13. 18:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%

tetszik ez a kérdés:)

de erre valószínűleg nem fognak válaszolni...

2010. jún. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is tetszik a kérdés, bár mi kellőképpen elijesztettük őket! Nem lenne rossz, egyszer "ateistaként" körbejárni őket és áttéríteni a hitetlenségre őket! :)
2010. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
én is ugy sejtem:-)... de azért várom a válaszaitokat szeretettel,ha már egyszer személyesen is meg akartatok téríteni néhányszor most itt egy újabb lehetőség,hogy győzzetek a tudatlan és rossz emberek felett!
2010. jún. 13. 18:57
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Erre én is kíváncsi vagyok. Nagyon találó kérdés. :)
2010. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
30%

Miért, hozzád csengetett be Hit gyülis vasárnap? Szerintem inkább a Vidám Vasárnapon vagyunk.

Az ateisták kaptak olyan felkérést, hogy hirdessék azt, amiben hisznek/nem hisznek? Tudod, nekünk Jézus mondta. Aki megzavart téged vasárnap a nyugalmadban, remélem bocsánatot kért.

2010. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem, hogy ilyesmi előfordulhat. Csak a hitgyülisekre és jehovákra jellemző ez az ocsmány magatartás :S:S:s
2010. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Hitgyülis nem,csöngetett be csak bejött melóhelyemre ahol dolgozom kóválygott körbe-körbe,mire megkérdeztem segíthetek-e annyit mondott,nem köszönöm és a kezembe nyomott egy papirt,hogy olvassam el,majd "térj meg! térj meg! fogadd be Isten-t! vagy meg akarsz halni?! nézz vidám vasárnapot!"felszólításokkal idegesített miközben szorongatta a karom....nos,mit szólsz ehhez? neked tetszett volna ez a stílus? nem hiszem...

Az ateisták azért nem térítenek mert képesek tiszteletben tartani más emberek vallását(engem még nem akartak meggyőzni és nem is tudok rá példát)ellentétben veletek,mert a többségetek kb.ilyen stílusban térít ahogy azt írtam.

2010. jún. 13. 19:28
 8/37 A kérdező kommentje:

akik becsöngettek hozzám többször azok Jehovások voltak,szintén nem túl tapintatos stílussal.bocsánatot nem kértek.(gondolom meg voltak győződve róla,hogy biztos csak jót tesznek,nem számít,hogy a másik ember nem kiváncsi a dumájukra)

Jézus azt tanítja nektek,hogy legyetek erőszakosak az emberekkel,ne vegyétek figyelembe,hogy ők milyen vallást,nézőpontot,filozófiát szeretnének választani az életben? ez aztán a színtiszta önzetlen szeretet hm...nem semmi...

2010. jún. 13. 19:36
 9/37 anonim ***** válasza:
92%
undorodom ettől a házakba becsöngető hittérítőktől. A legjobb az volt mikor jehovák csengettek hozzánk(rájuk elméletben jellemző h a kis közösségükben segítewnek egymásnak bármiben) és anyám nyitott ajtót. Elkezdtek ott pampogni anyám meg mondta nekik h gyertek csak beszéljük meg kapálás közben. Nem kellett őket kirugdosni a kapun... :D
2010. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
47%
Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalatod van, de azért nem kell általánosítani. Nekünk (hit gyüliseknek) soha nem mondták, hogy legyünk erőszakosak. Nem fogjuk odatenni az ajtóba a lábunkat, hogy ne tudd becsukni az ajtót. Hozzánk is jöttek be JT. a lépcsőházba, de mondtam nekik, hogy nincsenek itthon az emberek, mert dolgoznak, de akkor is körbejárták a frissen felmosott lépcsőházat. Tudom, hogy nagyon erőszakosak! Én még sosem voltam erőszakos, hogy térj meg, térj meg és nem is ismerek ilyen hitest.
2010. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!